3. Tak możesz pomóc

Ciągła walka z chorobą to jedno, ale ciągła walka o środki potrzebne do tej walki to drugie. Jeżeli chciałbyś mi pomóc bardzo Ci dziękuję. Każda pomoc i złotówka jest ważna.

 

Możesz pomóc ——— tak

 

Mogę liczyć tylko na Waszą pomoc.

 

 

 ——————————————————————————————————————————————————-

Moi drodzy, wszystkim którzy postanowili mi pomóc odliczając 1% podatku na moje leczenie i rehabilitację – BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!!!. Wasza pomoc jest wielka i nieoceniona.

opp1

 

 W punkcie 138 należy wpisać kwotę równą 1% odliczanego podatku
A w punkcie 140 wyrażamy zgodę na pokazanie w odliczeniu od kogo jest ten 1%

PIT-37

 

opp2

Serdecznie z całego serca dziękuję

 

——————————————————————————————————————————————

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

38 Responses to 3. Tak możesz pomóc

 1. Zbyszek says:

  Już je mam! Wielkie Dzięki! Będzie wisiało na Honorowym miejscu. Pozdrawiam, Zbyszek

 2. Maciek says:

  Zrobiłem przelew na priv. Życzę dużo zdrowia. 3mamy za Ciebie Jacku kciuki. Pozdrawiamy z Koszalina,

 3. Venceremos says:

  Witam,

  Jestem tłumaczem – jeżeli kiedykolwiek będą potrzebne tłumaczenia polsko/angielskie, które przydadzą się w prowadzeniu twojej osobistej walki czy też może w kampanii, w którą wkładasz tak dużo wysiłku, to z chęcią je wykonam.

  Pozdrawiam,
  Michał

 4. Przemek says:

  Panie Jacku chetnie bym pomogl ale najlepiej gdyby mozna bylo robic przelewy przez paypala (jest to bardzo latwe w zalozeniu http://www.paypal.pl ).

  P.S. Jestem w trakcie teorii do PPL(A) 3 mam za pana Kciuki.

 5. verticus says:

  Przesyłkę otrzymałem – zabezpieczona wzorowo, niektóre sklepy internetowe mają się od kogo uczyć.
  Pendrive: logo rewelacja – unikat, wygląda fantastycznie, a co więcej, prędkości
  odczytu / zapisu są całkiem niezłe.

 6. Ewa says:

  Wpłaciłam na priva. Trzymam kciuki i życzę dużo, dużo zdrowia.
  Pozdrawiam!

 7. Arooo says:

  Pozdrawiam serdecznie panie Jacku z ZAMOŚCIA

 8. Robson says:

  Melduję, że aukcja wygrana 🙂
  Pozdrawiam
  R

 9. Robson says:

  Wysyłam pieniądze na priv i poproszę dwa razy tablo. (a aukcji wygrałem 3 😉 ))

 10. baxterka says:

  Witam Panie Jacku,znam problemy z jakimi Pan się boryka,mój brat jest ósmy rok w śpiączce (koszty mam ogromne miesięcznie) i też użeram się z biurokracją i pomocy od państwa naszego zero..Przekazuję 1% podatku na krs z dopiskiem Pana nazwiska..zakupię też cegiełkę.Pozdrawiam z Buska Zdroju i życzę dużo siły…

 11. Aojzy says:

  Hi Jacek
  Bardzo Ci współczuję. Jedna z moich najlepszych koleżanek zmarła na SM. Było to bardzo przykre. Wtedy w Polsce nie wiedziałem jaka jest przyczyna MS. Teraz wiem. Jedna z przyczyn to sztuczny słodzik ASPARTAM numer E950 i E951 druga to fluor w wodzie pitnej, który uszkadza system nerwowy. Guma do żucia z tym słodzikiem jest jedna z przyczyn SM. Nie mały wpływ na rozwój tej choroby maja dodatki do żywności, których stosuje się legalnie ponad 1500 i znaczny procent to substancje toksyczne. Zdrowie człowieka w tym kraju się nie liczy. Nie mieszkam w Polsce prawie 30 lat i nie wiem czy jeszcze zatruwanie wody pitnej fluorem jest ciągle legalne. Nowe zagrożenie to ROUNDUP. Jest to trucizna stosowana przez amerykanów w Wietnamie a w Polsce truje się chwasty i ubocznie ludzi. Odgrywa istotna role w przypadku SM i powoduje dalszych 40 chorób, szczególnie systemu nerwowego. Unikaj trucicieli chwastów. Wybacz, ze nie pomogę Ci finansowo ale jestem emerytem i sam trudno wyrabiam. Zajmuję się ziołami i mogę Ci poradzić bardzo tanie lekarstwo, którym jest Cayenne Pepper. Znajdziesz w każdym supermarkecie, bo to przyprawa. Jest to ostre chilli i zaczynaj ostrożnie od odrobimy na koniec noża i po tygodniu zwiększania zjadaj dwa razy dziennie pełną łyżeczkę od herbaty. Poprawa powinna być już po miesiącu. Cayenne pepper jest także lekiem na nowotwory (składnik kapsajcyna) i cały przewód pokarmowy. Zaczynać ostrożnie.
  Zycze zdrowia, Al

 12. Łukasz says:

  Witam, strasznie poruszyła mnie pana historia, sam można powiedzieć narażam się dla innych jestem Strażakiem co prawda na razie ochotnikiem, a mam nadzieję że po ukończeniu szkoły zostanę zawodowym. Niestety Polska to chory kraj w którym panują chore zasady, mimo płacenia wszystkich składek, itd państwo ma nas w dupie!!! To straszne że życie postawiło przed Tobą takie wyzwanie, ale jestem pełen wiary i nadziei że sprostasz temu wyzwaniu i Twoja choroba i walka z nią będzie przykładem dla innych. Mam nadzieję że niebawem zacznę prace(uczę się zaocznie także w tygodniu do roboty) i będę mógł Ci jakoś pomóc. Na pewno w miarę możliwości będę dokonywał wpłat by pomóc walczyć Ci o normalne i godne życie bo ty starałeś się swoja prace zapewnić takie życie nam, pilnując naszego bezpieczeństwa niczym Anioł Stróż i pewnie teraz z Tobą taki anioł też jest. Nagłośnie Twoją sprawę Jacku by i moi znajomi mogli też coś dla Ciebie zrobić. NIECHAJ NASZYM ŻYCIEM KIERUJE ZASADA: WIARA-NADZIEJA-MIŁOŚĆ
  Pozdrawiam
  Łukasz Bielawny

  ps:. trzymaj się Jacku i pamiętaj że za to co robiłeś dla nas wszystkich należy Ci się pomoc. Moim skromnym zdaniem tą sprawą powinny się zająć również media.

 13. Damian says:

  Polecam założenie konta na stronie http://www.dotpay.pl/ . Dzięki tej stronie będzie można wpłacać pieniądze na twoje konto SMSem.
  Życzę powrotu do zdrowia.

 14. baxterka says:

  Witam,Jacku pit-y rozliczone krs podany..Pozdrawiam serdecznie z Buska.
  p.s polecam w Busku sanatorium wojskowe,rehabilitacja jest pierwsza klasa..

  • admin says:

   Dziękuję serdecznie.
   Dobrze wiedzieć 🙂

   • Gabriel says:

    Panie Jacku proszę się nie irytować. Wszak takiej odpowiedzi należało się spodziewać. Pomijając treść odpowiedzi, ważną informacją dla Pana i wielu z nas jest to, że odpowiedział pan dyrektor. Pomiędzy Premierem, a osobą Dyrektora jest wiele osób, które mają większą wiedzę i możliwości dotarcia do informacji, o które pytał Pan w piśmie skierowanym do Szefa Rządu. Jeśli zatem odpowiedział Pan Dyrektor to takie właśnie zainteresowanie przejawiają Naszym zapytaniem politycy obecnie sprawujący władzę. Trudno byłoby źle ocenić przesłaną z MSW odpowiedź. Na tym szczeblu urzędniczej struktury, taką wiedzę na dzień odpowiedzi posiadają urzędnicy. Ktoś zdecydował, że odpowiedzi ma udzielić urzędnik takiego właśnie szczebla, wiedząc że odpowiedź, sama w sobie sympatyczna, nie zadowoli czekających na nią policjantów. Nadal nie wiemy jakie czekają nas zmiany i to było zamiarem odpowiadającego w imieniu adresata zapytania. Gdyby jednak coś się zawaliło, poszło nie tak, jak życzą sobie rządzący, to winien byłby dyrektor, czyli urzędnik, nie politycy. Ci ostatni zaczęliby naprawiać to coś, pod hasłem nie tak miało być jesteśmy z wami. Jak już tak sobie cytujemy, to moja propozycja do tego co się obecnie dzieje. Film KROL „jak nie my ich, to oni was..”. Teraz politycy uważnie się nam przyglądają i zależnie od tego co działo się będzie w szeregach dopasują do nastrojów i okoliczności swoje działania. Lekko wyhamowali przed euro. Przyjęli trochę młodzieży, którą szkolą z zapałem szkółki policyjne. To, że nic nie zostało rozstrzygnięte widać po KGP, gdzie ludzie też mają wysługę i wiele do stracenia. Na chwilę obecną z policji odchodzą ci najbardziej obciążeni pracą, schorowani, zmęczeni i ci którzy mają realną możliwość podjęcia innego zajęcia zarobkowego. Uważam Panie Jacku, że podjął Pan bardzo cenną inicjatywę uzyskania informacji o nadchodzących zmianach. Jeżeli ktoś ją krytykuje lub uważa za naiwną niech napisze o swoich dokonaniach. Najczęściej nie robimy nic, wiem bo mnie to też dotyczy. I na tej samokrytyce ten smutny tekst zakończę.Za czy przeciw: 14 0

 15. marcel says:

  Może to nieodpowiednie ale w ten sposób spróbuje pomóc
  marihuana jest dobra na stwardnienie rozsiane
  Podobno nic nie działa tak dobrze jak ta używka
  Życzę powodzenia w walce z chorobą

 16. W says:

  Jest Pan Wielki! Oby tak dalej. Trzymam kciuki 🙂

 17. Marcin says:

  Witam Panie Jacku,

  Pity poszły już do rozliczenia. Szkoda, że można przekazać tylko 1%.
  Cegiełka już jest w pokoju 🙂

  Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za powrót do zdrowia.

  Marcin „SMOKER”

 18. Ernest, Mateusz i Ryszard says:

  Witamy Panie Jacku
  Troszeczkę na priv.
  Wytrwałości i Pomyślności

 19. Jacek says:

  Witam Panie Jacku,
  Z Pana pozytywnym nastawieniem napewno odniesie Pan sukces w walce z chorobą.
  Proszę się nie załamywać.
  Powodzenia w Pana prywatnej walce.
  Pozdrawiam,
  Jacek.

Dodaj komentarz