Dziennik codziennik 2015

W ciągłym pisaniu

„dziennik codziennik” jak sama nazwa wskazuje posłuży do opisywania życia doczesnego 🙂 🙂 🙂 Trochę słońca, trochę deszczu, trochę śmiechu, trochę łez.

dzindybry2015

.

.

Styczen 2015

.

.

7styczen2015

.

.

Zaczął się nowy rok i jak zwykle jazdą lekarzy. Wiedząc jaki jest problem z dostaniem się do lekarzy i całą służbą zdrowia to cała ta coroczna zadyma jest farsą lekarską porównywalną z paleniem opon przez górników. Zaznaczam że absolutnie nie jestem ani za NFZ ani za lekarzami ale jak na to patrze i słucham to robi mi się niedobrze. Po pierwsze to – konia z rzędem jeżeli tak naprawdę ktoś wie o co im chodzi ??? Zasłaniają się onkologią, cukrzycą i innymi schorzeniami a z drugiej strony mówią o pacjentach z czech, niemiec i słowacji. Kurwa, o co tu chodzi ??? Kto jak kto ale ja mogę coś powiedzieć na temat lekarzy. Są to aroganccy ludzie, bufony które traktują pacjenta jak śmiecia jak przychodzisz do niego z NFZ, wtedy stwierdzenie jest jedno – jak jest kolejka to pacjent jest po to żeby siedzieć na dupie i czekać (słowa pielęgniarki powtórzone lekarza).

Inaczej jest jak przychodzisz prywatnie ——— aaaaaaa to wtedy jest inna sytuacja —– „pan siada, pan mówi i zobaczymy co da się zrobić”.

Ostatnio miałem wielki problem z żoną. Podejrzeń było kilka i niefajnych, czekać nie można bo nie wiadomo co się dzieję a na rezonans kazali nam czekać kilka miesięcy 🙁 i co ???????? będzie ktoś czekał ???????? będzie ktoś żył ze świadomością że coś się dzieje a nie wiadomo co ??? Czy pójdzie do banku weźmie kredyt i zrobi badania, jednocześnie da do kieszeni tym biedakom w białych kitlach. Dlaczego skoro płacimy takie składki. Badania które musieliśmy zrobić bardzo szybko a na które musielibyśmy czekać kilka miesięcy zrobiliśmy prywatnie od ręki które kosztowały prawie 2000 zł.

To jest banda aroganckich ludzi wykorzystująca pacjentów. Szef tej bandy to NFZ. Jedni drugich są siebie warci. Jak to mówią – bez obaw – my lekarze i rządzący damy se rade a wy róbta co chceta. A ta sytuacja pokazała jacy to aroganccy ludzie. Zdajcie sobie sprawę że dla lekarza zdrowy człowiek jest bezużyteczny. Najważniejsza jest dla nich tylko nasza kasa.

Mi odmawiają leczenia zasłaniając sie idiotyzmami stworzonymi przez urzędników którzy są też lekarzami. Czy to jest normalne ??? Nie mają pieniędzy na zabiegi i pacjenta a byle jopek w NFZ zarabia krocie. To na to idą nasze składki ????

Przypomnę Wam moje wyliczenia sprzed kilku miesięcy i jak mnie potraktowano.

2013-06-25_095708

Te liczby są i pewnie będą jeszcze długo aktualne.

.

.

10stycznia2015

.

.

Jak czytam niektóre rzeczy to łaskoczą mnie w środku uszy 🙁

Może ktoś wie co z tym można zrobić ???

Oprócz drapania patyczkiem 🙂

.

12stycznia2015

.

.

Sądzę że aby zadowolić górników należy oddać im to co do nich należy.
Oddać im kopalnie i wydobycie w ich ręce, niech sami tym zarządzają, wydobywają i sprzedają na wolnym rynku wydobyty węgiel. Niech wybiorą między sobą prezesów i dyrektorów (a później mogą sobie ich zwalniać, tylko…..zwolnienie i niech dzielą między sobą zarobione pieniądze, niech przyznają sobie 13 i 14-ste pensje, barbórki i deputaty węglowe. Na pewno będą wtedy przeszczęśliwi. Zdaję mi się że na wolnym rynku było by to najbardziej sprawiedliwe rozwiązanie 🙂

.

13stycznia2015

.

.

Ja tam do górników nic nie mam, każdy walczy o swoje ale jak na to patrzę to stwierdzam że oni już się pogubili kto w jakim jest związku zawodowym. Bo jest ich jak na PKP.
Tam chyba już każdy górnik ma swój związek zawodowy. Zresztą oceńcie sami.

g1

g2

.

14stycznia2015

.

.

Jak to mi mówią pewni ludzie z kręgu medycyny nie do końca konwencjonalnej ale z tej drugiej też: „nie myśl za dużo człowieku o chorobie, zajmij się czymś, znajdź hobby lub inne zajęcie”.
Stosując się do tego, myślę o różnych sprawach ale większość nie nadaje się do przedstawienia publicznie 🙁 a te które mogę opisać to jest ich niewiele. Jestem świadkiem mimo woli afer – najpierw lekarska, teraz górnicza, sorki ale jak patrze na tę związkową gębę „dudy” i innych to mi się robi niedobrze.
Jestem za górnikami, szkoda mi ich i ich sytuacji ale sorry – sami wychowali sobie taką sytację jak „duda”. Być może się pomylili bo myśleli że będzie dobrze a teraz kierownictwo związkowe biorą ich za żywe tarcze. Gorzka prawda ale teraz górnikami kopie się co innego niż węgiel 🙁

gorniki

.

15styczen2015

.

.

Zamykam sprawę górników, ufff przez moment nie myślałem o chorobie 🙂
Ale tak na koniec zostawiam taki artykulik dla potomnych.
.
gornik2

Każdy może narzekać na swoją pracę ale nie każdy może mieć przywilej w taki sposób się zachowywać jak oni. Dlaczego tak mogą i są bezkarni ???????? Może ktoś mądry wie ????
.
gornik3Ciekawy jestem tylko jak u nich znaczy górników z medycyną – no chyba że nie chorują. To tyle na ten temat 😉 dziękuję za uwagę

.

16stycznia2015

.

.

Teraz trochę o TV 😉
Ogólnie odradzają mi kawę 🙁 no ale ja kawy nie nadużywam a jak piję to taką wyjętą z lodówki i na świeżo mielę. Maksymalnie dwie dziennie. Ale ostatnio odkryłem że można bez kawy podnieść sobie ciśnienie, po prostu wystarczy włączyć telewizor i kliknąć na byle jaki polski kanał. Tam prawie na pewno trafisz albo na kartofla Makłowicza, albo na bosego Cejrowskiego, Klossa, no i Szarika. Normalnie już prawie do tego przywykłem hehe. Ale jak dzisiaj włączyłem „rozrywkę” i zobaczyłem bełkoczącego Jachimka a za nim grupę Mozarta to kawy nie będę pił przez następne dwa dni a TVP pozwę o traumę którą przeżywam do teraz. Ufff teraz TV boję się włączać 🙁
Ajajajajaj zapomniałem dodać że wszystkim moim „zwolennikom” 😉 życzę z całego serca aby nie mogli nic innego oglądać i musieli znosić najbardziej porywający serial wszechczasów „Wspaniałe stulecie”.

.

19styczen2015

.

.

Chciałbym Wam przedstawić chorobę SM poprzez stronę internetową. Pierwsze cztery, czyli wzrok i słuch na razie jest u mnie OK. W moim przypadku walka trwa z czterema następnymi – kontrola ruchów i równowaga a dodatkowo szybka męczliwość. Generalnie walka jest toczona o to żeby nie siąść na wózek. Wszystkim tym którzy są zainteresowani moim zdrowiem mogą tu zobaczyć i „poczuć” jak czuje się na codzień mój organizm i z czym na codzień muszę się zmagać. Dlatego też bardzo ważna jest tu rehabilitacja aby te czynniki minimalizować i wyhamowywać.
Zapraszam na stronę.

mamsm

.

20stycznia2015

.

.

Tego Pana znają wszyscy chorzy na SM dłużej niż pół roku.
Ja go poznałem osobiście jak byłem w sejmie na debacie i udało mi się z doktorem porozmawiać. Od razu mówię że nie darzę go sympatią, wiele osób będzie wiedziało dlaczego, ale mam do człowieka wielki szacunek za jego wiedzę. Ale nie chcę przedstawiać tu Pana Selmaja a to co mówi na temat SM.

selmaj1

.

24stycznia2015

.

.

Siedzę, próbuję skleić myśli słuchając jak to ci co wzięli kredyty we franku są oszukani przez państwo i banki bleeeeeeeee. Sorrrry, robi mi się niedobrze jak tego słucham.
Na życie staram patrzeć się realnie i musiałbym być idiotą żeby wziąć na 30 lat kredyt we frankach i uwierzyć że w przeciągu 30 lat nic się nie zmieni. No to w takim razie co miał w głowie taki jeden z drugim zadłużając się w ten sposób ??

Ten co kupuje akcje na giełdzie też ma prawo do pomocy bo właśnie akcje lecą w dół i jest to wina państwa i banku. Ja wziąłem kredyt w banku ale w złotówkach i jestem na debetach bo mi potrzebne są pieniądze na leki i też potrzebuje pomocy bo państwo mi nie pomogło w leczeniu a jeszcze doi mnie z kasy na leczenie, to ja jestem podwójnie poszkodowany. I co mam wyjść na ulice ??? W tym rozumieniu ja też jestem poszkodowany i potrzebuje pomocy.
Chcę sprzedać mieszkanie i kupić inne na parterze albo jakiś domek bo obecnie czwarte piętro jest dla mnie prawie więzieniem, muszę wziąć kredyt, hmmmm czy też mogę zaprotestować że mnie państwo oszukuje ???
Ponad pół miliona ludzi to dla pewnej parti spory elektorat i ta partia co najwięcej będzie o tym krzyczeć i w jakiś sposób przyczyni się do tego że zadłużony tłum „polubi” daną partię zyska sobie głosy w wyborach – przecież to jasne jak słońce 😀
A swoją drogą to ciekawe jakiej pomocy „frankowicze” oczekują ???
Mentalnej, dobrego słowa, czy spłaty za nich zadłużenia ??? I kto miałby to zrobić i czyimi rękami ??
Łącze się z „frankowcami” i apeluje ———————- też potrzebuje pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.

.

27stycznia2015

.

.

W ciom dieło 😉 ja się pytam fonetycznie bo cyrylicy nie mam. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze jak to mówią najstarsi górale. Każdy boi się wojny a jak się ogląda zajawki w TV z „terrorystami” we wschodniej ukrainie to skóra na dupie się marszczy. Tylko ………. jak była wojna w byłej Jugosławii to jakoś takiej paniki nie siali a odległość była zdecydowanie mniejsza. Nikt się nie bał, nie było dyskusji w TV i ogólnie nie było tematu oprócz małych przekazów medialnych.

odlsaraj

Teraz straszą wojną podjazdową na Ukrainie a odległość do nas jest trochę większa. Straszą i krzyczą że będą pomagać tylko nikt za bardzo nie wie jak i po co. A jak widzę generała Kozieja i jego wywody, a jest to czysto poradziecka szkoła (bo przecież to wychowanek PRL i komuny) to niedobrze się robi.

odlukraina

Tylko, tak się zastanawiam po co „polska kopaczowa” i jej poplecznicy chcą tam wepchnąć tyle milionów złotych skoro tu w Polsce na miejscu jest tyle potrzebujących ludzi i tyle problemów ???
Za zasrane kilkadziesiąt złotych są w stanie człowieka wsadzić do pierdla a ukrainie, której nawet oko by nie drgnęło jakby trzeba było napaść na Polskę wpycha tyle kasy. Przecież nad tymi pieniędzmi nikt nie będzie panował. Tam jest taka korupcja że aby kupić gazetę w kiosku to trzeba dać łapówkę. To tak jakby miliony złotych wsadzić psu w dupe. Ukraińcy kupią za to broń, społeczenstwo będą mieli w dupie a ruscy polskę posądzą o wspieranie militarne ukrainy. Putin się wkurwi i z tego może wyjść wielki pasztet wojenny. Ruskich to teraz należałoby głaskać a nie wkurwiać, tym bardziej że zachód się z ruskimi dogaduje za naszymi plecami, podpisują sobie jakieś umowy jednocześnie bredząc coś o zwiększaniu embarga a polaczki podskakują i liżą dupe ukrainie. Włazi nam do polski tyle problemów a tępa dzida odpala ukrainie kilkaset milionów. Aż mi zaczynają drgać końcówki nerwowe 😉 Żartuje 😉 Przestańmy mieszać się do tej wojny bo może się to źle dla nas skończyć 🙁

Nie wiecie do czego porównać obecną tam sytuację ???????

Wyobraźcie sobie ustawkę kibolską na stadionie – biją się albo między sobą albo z policją – i niech wejdzie tam najebany wiedzą mediator i próbuje ich rozdzielić i wytłumaczyć że to złe i do niczego nie doprowadzi 🙁

Powodzenia w sztuce mediacji.

.

.

30stycznia2015

.

.

Kurde czepiłem się ostatnio telewizji no ale cóż, sami się o to proszą. I tak się zastanawiam kto teraz nas wychowuje i edukuje ??? No naturalnie że TV i internet. Z reguły wielu z nas ucieka od reklam i wcale się nie dziwię bo ja też. Są jednak takie które ogląda się przyjemnie i z uśmiechem. Niestety spora większość jest pisana przez idiotów i imbecyli którzy biorą za ten chłam spore pieniądze. Zresztą co tu się dziwić jak firma się zgadza na takie barachło od którego ludzie uciekają to ich sprawa i niech płacą 🙂
Jednak ja chciałem powiedzieć coś o leczeniu. Otóż paczę i dochodzę do wniosku że już niedługo nie będą potrzebni lekarze. Teraz nadchodzi czas na leczenie reklamowe, co trzecia reklama jest na temat naszych dolegliwości i co najlepiej zaaplikować, kupić specyfik a najlepiej u danego oferenta. Ufff ale jak się zapytali ludzi na ulicy robiąc sondę uliczną to żaden z pytanych nie ma sraczki, wdęć, bólu zębów i takich co wypadają do umywalki. Firmy jednak utwierdzają nas w przekonaniu że jak nie weźmiesz danego specyfiku przed bzykaniem to za „chińskiego boga” Ci nie stanie i z bzykania figa z makiem 🙂 A jak weźmiesz jakiś syf na wątrobę to będziesz mógł najeść się do syta, tylko póżniej musisz wziąć jakieś gówno na wdęcia i na sraczkę a na koniec umyć zęby pastą po której na pewno nie wypadną Ci zęby. Doszedłem do wniosku że reklamy trzeba oglądać ale po to żeby wiedzieć czego nie kupować.
Taki mały przykład – proszek do prania, zastanowiłeś się kiedyś choć przez chwilę w czym pierzesz i potem chodzisz ?? Przecież to jest takie gówno że jak sąsiadka wyniesie w lecie pranie na balkon to mnie zbiera na wymioty od tego zapachu. Jak w tym mozna chodzić ??
A aferka sprzed kilku lat proszku do prania ?? Mieszali jakieś proszkopodobne badziewie z klejem do tapet 🙁
Aferka sprzed kilku dni 2015-01-30_101548
Ja dzięki jasnemu podejściu do życia piorę w SA-8 i nie boję się że mnie ktoś oszuka a i finasowo wychodzi taniej.
Czy naprawdę kupujecie z ochotą rzeczy które reklamują znane osoby i jesteście z tego zadowoleni ??
Czy tylko kupujecie ten shit dlatego że to reklamuje ta czy ten bo grał w tym albo w tym filmie a jakość już nie jest zupełnie ważna ??

.

.

Luty 2015

.

.

16luty2015.

.

Spóźniony 🙁 działo się i się dzieje. Próbuje ogarnąć ale nic nie da się przyspieszyć ani ominąć.
Mam dwa nowe zajęcia 🙂
O pierwszym na razie nic nie mówię a drugie w wolnej chwili jako terapia rehabilitacyjna 🙂 ???
Proszę poniżej

Falcon4.0

.

Wbrew pozorom bardzo trudny i wymagający symulator. Próbowałem latać na innym joysticku jak Saitek Hotas ale niestety nie da się precyzyjnie. Saitek jest nieodzowny. Dzięki uprzejmości ludzi z 11 welt mam Hotas i mogę latać z nimi w eskadrze 🙂
Ludzie bardzo fajni i pozytywnie zakręceni. Ja jako rekrut-uczeń na razie jestem na etapie nauki uruchamiania a później szkolenie bojowe pod kątem F-16 bo jest to wielka różnica z MiG-29.
Dziękuję jeszcze raz pilotom wirtualnym za joya 🙂
A tu takie skromne przekazanie i mój instruktor

 2015-02-14_194447  2015-02-14_202711

Wiele prób podejścia do lądowania kończyło się katastrofą lub ciężkim uszkodzeniem samolotu. Aż w końcu doszedłem do takiej wprawy

falconpodejscie
Ale fajniejsze jest latanie w grupie z użyciem uzbrojenia. A takie było moje założenie na 2015 rok. Dzieje się 😉

Aha, no i przy okazji zobaczyłem co to jest Oculus i jak sie przedstawia nasza przyszłość komputerowa.
Wygląda to dziwnie zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz 🙂

oculus1   oculus2

.

.

17luty2015

.

.

Obiecałem na FB że napiszę coś na temat Oculusa, no cóż, fakt że nie jestem fachowcem aczkolwiek mogę po tej próbie parę słów wyrazić. Sprawa jest extra i bardzo rozwojowa – „latałem Oculusem” na śmigłowcu i MiG-29. Śmigłowiec jako symulator bardzo fajny a obraz całkiem niezły jakościowo, porównywalny do jakości starego tv kolorowego ruskiego Rubina. Natomiast MiG 29 manualnie zachowuje się poprawnie oraz widok i odwzorowanie jest całkiem niezłe. Dużo do życzenia ma niestety jakość obrazu. Zdecydowanie za mała rozdzielczość oraz niestabilność obrazu. Osoby mające niektóre wady wzroku mogły by mieć dziwne odczucia lub problemy z widzeniem. Nieraz jest trudno zogniskować obraz ale jest to do wyćwiczenia.

Natomiast jest w tym urządzeniu coś innego co ja widzę 🙂
Urządzenie można by było wykorzystywać do rehabilitacji ludzi z SM. Jest to kwestia opracowania programu i stworzenia tak aby można było bezpiecznie stwarzać dla mózgu takie warunki które mogłyby przyspieszać produkcję nowych połączeń nerwowych. Można ćwiczyć np. warunki równowagi, koordynacji ruchów itp. Aby „bodźcować” organizm np. na wesołym miasteczku, można posadzić człowieka w fotelu i bezpiecznie go przewieźć na karuzeli lub w inny sposób podziałać na mózg. Jest tu wiele możliwości wykorzystania dla ludzi z SM.
Kwestia do przemyślenia przez fachowców.

.

.

18luty2015

.

.

Nie ukrywam że kąciki ust mi się podniosły i oko się zaszkliło.

wladcapierscienia

.

.

19luty2015

.

.

Pewnie będe źle postrzegany i niepopularny wśród niektórych ale ja tego nie rozumiem. Na nic nas nie stać, za wszystko płaci polski podatnik, skarbówka i rząd łupi nas jak szmatę a sprowadzamy ukrainę do polski, teraz studenci ukraińscy domagają się dofinansowań, na siłę szukają pracy dla cyganów i pchaja w to pieniądze – dlaczego i z jakiej racji ????
Przecież to jest chore a choroba rządu jest gorsza niź mój SM. Ci co mogą i mają jeszcze trochę siły, to walczy o prawo do leczenia SM i o leki, ale jak się na to badziewie patrzy to naprawdę odechciewa się chęci do walki. Teraz jak by mnie było stać to wyjechałbym z tego burdelu. Jak można żyć w takim kraju gdzie rząd płaci wszystkim dookoła a swoje społeczeństwo ma w dupie.
Przestaje chcieć mi się walczyć 🙁
Zebrało mi się troszkę materiałów, polecam przeczytać i powiedzieć jak tu walczyć z takim systemem.

art1  art2

art3  art4

.

.

20luty2015

.

.

Po pierwsze nie ma sprawiedliwości społecznej więc ten dzień i to hasło jest totalną populistyczną bzdurą 🙁

Ale ja nie o tym. Nareszcie mogę powiedzieć że symulator Falcon 4 BMS jest wreszcie tym urządzeniem które mnie „wzięło” i jest naprawdę zajebisty. To jest to czego szukałem hehehe, ale nie ma niestety tak łatwo bo trzeba dużo samozaparcia, czasu i kogoś kto pomoże w ujarzmieniu tego symulatora. Jest wymagający ale daje zajebiście dużo satysfakcji. Zanim nauczyłem się lądować to tak spokojnie ponad 100 razy się rozbiłem, ale na początku latałem na „psiarskim” joysticku. Po przejściu na Saiko jest o niebo lepiej 🙂 Kwestia uruchomienia to następna sprawa ale też powoli ogarniam. Natomiast podejście wg ILS i TACAN w złych warunkach to dopiero jazda hehehe. Jest to dla mnie jak zauważyłem o dziwo bardzo dobra terapia rehabilitacyjna. Skupienie, koncentracja i skoordynowane ruchy. Ogarnięcie wielu informacji wzrokowo i wykonanie czynności bez zastanawiania się. Właśnie jestem na etapie wykonywania podejścia wg ILS w Aviano przy widzialności 2,5 km i powiem szczerze że łatwo nie jest. Wylądowałem dopiero po trzecim podejściu i doszedłem o co chodzi w tym bałaganie 🙂

.

.

26luty2015

.

.

Powoli go ogarniam ale wcale nie jest to proste.

falckos1

 falckos2

 

               falconkos3 falconkos4

Zapraszam na filmik >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> KLIK

.

.

28luty2015

.

.

Kolejna odsłona mojego treningu w BMS.
Ponieważ takim moim konikiem jest podejście do lądowania bez widzialności ziemi, bo nigdy nie wiadomo co Cię w powietrzu zaskoczy przy lądowaniu. Ten symulator pozwala na bardzo dokładne i zwizualizowane, precyzyjne podejście przy słabej widzialności.
Oceńcie sami 🙂
Tutaj na screenie tuż przed przyziemieniem a widzialność to 4000 stóp.

ILS_Aviano

Trening trwa dalej bo moim celem to 500 ft 🙂 mniejsza widzialność nie ma sensu.

.

.

Marzec 2015

.

.

1marzec2015

.

.

No i popatrzcie, 27 stycznia pisałem o generale Kozieju 🙁
Teraz kilkanaście dni później potwierdziła się moja teoria, wylazło z gościa siano ze słomą i to nie tylko z butów ale nawet z kołnierza.

„Takie są właśnie generały” dawnej komunistycznej polski. Burak, buraka, burakiem pogania. Jakby mógł to prezydentowi trzymałby rękę w jego dupie. Ot trafiła mu się podróż życia, jak to kiedyś jednemu politykowi i oczywiście musiał zrobić z siebie głupka. Ale to normalne w tym przypadku.
Na prezydenta nie mówi się źle pod warunkiem że nie robi z siebie idioty i otacza się takimi kretynami jak Koziej. Albo mu ktoś źle doradził albo celowo wprowadzono go w błąd. To byłoby na tyle jeżeli chodzi o zachowanie generała. I jak tu się nie wstydzić ??

koziejwjaponiW moim wojskowym życiu widziałem już tyle idiotyzmów że można było by napisać niezłą komiczno-tragiczną książkę. A ten przypadek to tylko potwierdza moją regułę. Prawie każdy pokomunistyczny generał jest idiotą i włazidupkiem bo tak ich nauczyło komunistyczne życie. Amen 🙂

Uzupełnienie tematu

stopniegeneralskie

.

.

6marca2015

.

.

No to tak. firma „Blik” zrobiła koszulkę z nadrukiem, Pani Aneta Stępień przekazała tę koszulkę Andrzejowi Pindor, a ten podjął się wyzwania zebrania na tej koszulce tych autografów. Finalnie koszulka dotarła do mnie, wdzięczny jak cholera 🙂

Sami zobaczcie i oceńcie jak bardzo jest niepowtarzalna

kosz_1_      kosz2_

kosz4   kosz9_

  Miały być takie osoby 🙂

Monika Pyrek, Marcin Gortat, Krzysztof Hołowczyc, Cezary Żak, Piotr Gruszka, Łukasz Piszczek, Artur Siódmiak, Aneta Zając, Borys Szyc, Łukasz Fabiański, Paranienormalni, Anita Włodarczyk, Tatiana Okupnik, Adam Waczyński, Agnieszka Szulim, Wojciech Michałowicz, Anita Włodarczyk, Agnieszka Więdłocha i Izabela Bełcik  🙂

szacunekiwsparcie

.

.

13marzec2015

.

.

Kolejny piąteczek trzynastego 🙁 cdn…..później

.

.

.

.

24marzec2015

.

.

Jak tak dalej będzie szło to będę wyglądał tak

kurczak_Chica_blarg

.

.

27marzec2015

.

.

Odpadłem z fotela jak usłyszałem że nasza prokuratura oskarża royjskich kontrolerów za katastrofę. Sądzę że ostateczny idiotyzm dopadł już naszych urzędników, teraz to tylko pozostało im samobójstwo. Przed tym jednak oby nie wpadli na pomysł żeby oskarżyć putina bo jak nic, wkurwią ruskich a Ci  przypędzą z jakimś orężęm na nas. Jak sądzę już niczemu i nikomu się nie będę dziwić bo to już osiągnęło dno, choć ponoć jest jeszcze 5 metrów mułu i jest w co się zapaść.
Rządzą nami sami idioci i popaprańcy, to co wyczyniają zaczyna przechodzić ludzkie pojęcie. Jeden kretyn obwinia drugiego kretyna że jest kretynem a złodziej obwinia złodzieja że jest złodziejem. Ciekawe jak to się skończy ??

Może ci debile z wiejskiej oraz ci co nakręcają prokurature w końcu się zastanowią nad tym co robią i jak to się może skończyć, bo ja zaczynam sie bać 🙁

2015-03-28_191134

.

.

31marzec2015.

.

Na ostatni dzień marca, a przed prima coś tam 😉
Pytanie do czytających bloga – może ktoś wie bo ja mam tylko przypuszczenia – dlaczego na SM nie chorują przestępcy, pijacy, gwałciciele, totalnie źli i pojebani ludzie oraz politycy ??????
Jeżeli ktoś wie to niech napisze

.

.

.

  Kwiecien 2015

.

.

3kwiecien2015

.

.

Co zaczynam pisać lub mówić na temat SM lub walki z SM to zaraz potem widzę gdzieś w necie lub w TV jakieś bzdurne artykuliki o tym jak to chora, chory na SM przebiegł maraton lub wylazł na Mount Everest. Hmmm no cóż pewnie jakoś to wpływa pozytywnie na niektórych chorych ale trzeba pamiętać że 80% chorych na SM nie może za wiele zrobić nawet jakby mięli się zesrać co bardzo często występuje w tej chorobie. Tak więc opowiadanie pierdół o wielkich wyczynach chorych na SM niweczy wszystkie starania o pomoc dla większości chorych.
Wiadomo że nie ma dostępu do leczenia i rehabilitacji, że większość osób nie ma sił aby się przemieszczać, że chorzy na SM są dyskryminowani, a jak ktoś pisze że chora na SM przebiegła  maraton albo weszła na jakąś wielką górę to sorrrrrrrrrrrrrrrrry ale cała walka wielu osób o leczenie idzie psu w dupe bo wielce miłościwy NFZ powie —> no jak to ??? Jesteście tacy sprawni i domagacie się leczenia oraz uprawnień niepełnosprawności ???
Z jednej strony narzekacie że nie ma refundacji pampersów, leków itd a z drugiej strony chwalicie się dokonaniami sportowymi 🙁 ???

To jak to w końcu jest ???????

Weście się ludzie zastanówcie czy chcecie pokazywać chorobę taką jaka jest i z nią walczyć czy chcecie być pseudo zdrowymi i szkodzić ludziom którzy walczą o leczenie ???

.

.

8kwiecien2015

.

.

Oglądając te wypociny dziennikarskie i naszej władzy w rocznice smoleńską, doszedłem do pewnego swojego przypuszczenia, którym to właśnie teraz się z Wami podzielę i zdradzę Wam pewną tajemnicę dochodzenia smoleńskiego. Zapamiętajcie te słowa bo przekonacie się po latach że miałem rację – zresztą nie po raz pierwszy 🙂

Otóż rosjanie nigdy w życiu nie oddadzą nam wraku i nigdy w życiu nie oddadzą nam czarnych skrzynek. Mało tego – oni nigdy nie zakończą śledztwa w sprawie katastrofy i zawsze będą mówić że śledztwo trwa. A my jako Polska możemy pocałować ich w dupe. I albo się z tym pogodzimy albo będziemy mięli problem. Ostatnim żenującym skandalem będzie przejazd motocyklistów przez Polskę do Berlina. Nie jestem za jakimkolwiek konfliktem z ruskimi ale jeżeli nasi politycy zezwolą na to i dadzą im wizy na przejazd przez Polskę to będzie oznaczało że ….. no właśnie, sam sobie odpowiedz na to pytanie bo mi nie przejdzie to przez palce 🙁

.

.

14kwiecien2015

.

.

Zabierałem się do pisania na temat maryśki i wywaliło mi neta 🙁 pomyślałem że dam sobie spokój bo i tak się na tym nie znam. Paliłem ponad 20 lat a teraz nie palę już 7 lat i nie bardzo chcę mi się wierzyć że palenie tak bardzo pomaga. Z doświadczenia palacza wiem że jakoś tam wpływa na mózg samo palenie ale czy aż tak pozytywnie dla SM wpływało by palenie maryśki ???
Nie jestem do końca przekonany. 
Ale odbyła się konwencja na temat zastosowania maryśki między innymi w SM. Nie będę nic wymyślał, poczytajcie sami na zdjęciach.
Ja osobiście bym był za tym aby można było sobie sadzić i dodawać liście do sałatki. Lub po prostu zemleć „paszczą” jeden listek dziennie. Ale nie palić a już na pewno nie to co na rynku sprzedają.

marysia1 marysia2 marysia3

marysia4 marysia5 marysia6

marysia7 marysia8 marysia9

marysia10

.

.

16kwiecien2015

.

.

Głośno jest ostatnio na temat onkologii, raka, kolejek z tym związanych i kart które coś mają poprawić. Bo na raka zachorować można na wiele sposobów. Jak się okaże że jesteś chory to zaczyna się walka z chorobą i systemem zdrowotnym, lekarzami, i całym światem. Zmienia się wtedy prawie każdemu światopogląd i podejście zarówno do ludzi jak i życia.

Ale jest jeszcze jeden rak, w 80% prawie niewyleczalny. Mnie osobiście dopadła raz ta choroba i ją przeżyłem, nie wyleczyłem bo się nie da jej wyleczyć. Ona może przyjść w każdej chwili i w żaden sposób nie można jej wyleczyć lekami.

Jest to chore polskie prawo i sądy niezawisłe razem wzięte z prokuratorami. Jeżeli w jakikolwiek sposób zostaniesz „zagarnięty” przez jakieś przepisy prawne i masz coś do udowodnienia przed wymiarem sprawiedliwości to zacznij się modlić. To jest rak którego nie da się wyleczyć. Zauważcie ile ludzi coś udowadnia i nigdy nie dojdzie do końca. Ten rak polskiego prawa doprowadza człowieka z reguły do ciężkiej depresji a finalnie do grobu.

Przykład ??? Pierwszy z brzegu, proszę :
Co ten młody człowiek na rowerze jest winny że sędzia okręgowy postanowił ponownie rozpatrzeć sprawę ???

sprawarowerzysty

Takie zachowanie ze strony aparatu sprawiedliwości to jest właśnie ten rak. W związku z tym możesz zachorować na raka w dwóch rodzajach. Najgorsze jest to że nigdy się z niego nie wyleczysz jak zachorujesz 🙁

Ale nadzieję trzeba mieć.

Wychodzi na to że nadzieja matką głupich.  2015-04-17_142818

.

.

17kwiecien2015

.

.

Od momentu kiedy o nim usłyszałem i posłuchałem co mówi i jak to mówi, stał się moim idolem. Aż niewiarygodne że szkolił się i wychowywał w tych samych czasach co gen. Koziej.
Jest tylko jedna subtelna różnica – Koziej nie jest w stanie dorównać Panu Skrzypczakowi nawet do poziomu sznurówek w jego butach.

Od razu widać klasę człowieka i żołnierza po minucie zachowania i wypowiadania się. Kozieł niestety chyba miał L4 jak były zajęcia na ten temat.

skrzypczak

Tuman zawsze pozostanie tumanem 🙁

.

.

23kwiecien2015

.

.

Piszę rzadko, wiem ale normalnie za bardzo bym się powtarzał gdybym pisał częściej. Dlatego wolę rzadziej a konkretniej 😉
Ostatnio bardzo dużo inspirują mnie media, jak to dobrze że istnieją bo co by człowiek wiedział ?? No i nie byłoby o czym mówić zresztą wiedzielibyśmy tyle co w korei północnej albo u ruskich hehehe.

No dobra ale do rzeczy, zacznę swój wywód tak „nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan może zrobić ???”

„ameryka nas nie przeprosi a my za to możemy ich pocałować w dupę” i mało tego będziemy z tego powodu bardzo szczęśliwi – to jest fenomen polskiego rządzenia. Wmówić polskiemu społeczeństwu że są idiotami i spowodować aby byli z tego powodu bardzo szczęśliwi.

Niestety my sami tak się właśnie zachowujemy jak dziwka w kościele, wszyscy nas dymają a my chcemy być bardziej święci niż święty 😉

Tak samo jak ruski w sprawie Smoleńska, powtarzam się ale zapamiętajcie że nie doczekamy się zwrotu wraku i skrzynek.

My Polacy jak widać uwielbiamy być poniżani i opierdalani a najbardziej uwielbiamy się na to obrażać a potem z tego cieszyć.
Moi przodkowie chyba pomylili drogę jak szli po lepsze i poleźli nie w tę stronę.

Wiecie że tak myśli 80% Polaków 🙁

.

.

28kwiecien2015

.

.

Nie jeden pewnie pomyślał – no ku…a rekinowi coś odwaliło hmmmm no właśnie nie, zacznę mały wpis tak

mysl2

Tylko kilka osób wie ile tak naprawdę kosztuje mnie utrzymanie się w kondycji psychicznej i fizycznej aby właśnie nie zwariować.

Trwało to kilka lat i te kilka lat znosiłem właśnie tak, samoloty za oknem, myśl że już nigdy nie zaznam latania, świadomość że nie wjadę na lotnisko bo jakiś kutas mi nie pozwoli, kumpel z eskadry udaje pod sklepem że mnie nie widzi, ludzie myślą że mam tu z pilotami zajebiste kontakty gdzie tak naprawdę mają mnie w dupie no i jak to zasugerował Hesja, być może jest tego druga strona medalu w wolnym tłumaczeniu „może sobie na to zasłużyłeś ???”

Może i tak, każdy w wojsku miał jakieś chwile które później można powiedzieć że zalazło to komuś za skórę. Ja zalazłem za skórę „panu” D. i „panu” B. – „pana” D. wyjebano z wojska, „pan” B. to niezły ślizgacz i jeszcze pewnie się poślizga po plecach innych zanim pójdzie na emeryturkę. Takich w wojsku jest jeszcze od groma.

Ale to ci właśnie ludzie stworzyli w eskadrze taką atmosferę a młodzi poddali się tej fali. Jak powiedziałem kiedyś kutasowi co o nim sądzę tak właśnie zebrałem zasiane ziarno 🙁 trudno już się z tym dawno pogodziłem, aczkolwiek myślę że warto było 🙂

Z mojej strony chciałem bardzo podziękować wszystkim którzy wspierają mnie i pomagają, którzy piszą i dzwonią. Wielu z was nie znam i nawet nie wiem jak wygląda a jednak jesteście, macie odwagę wziąć telefon i wystukać numer po czym zapytać „co u ciebie”??

Bo niestety żaden kutas z 41 eskadry tego nie zrobił przez 6 lat i już pewnie tego nie zrobi. Pewnie już nigdy nie przekroczę bram lotniska w Malborku – trudno 🙁  Pogodziłem się z tym. Po tylu latach można przywyknąć.
Jeszcze raz bardzo serdecznie Wam dziękuję za wsparcie. I jeszcze ostatnia prośba do tych którzy myśleli że mogę coś załatwić względem lotniska, wejścia, zdjęć itp. Nie miałem i nie mam żadnych znajomości. Bardzo chciałbym mieć ale niestety 🙁
Temat 41 eskadry razem z personelem został zamknięty wraz ze wszystkimi plikami video.

.

.

29kwiecien2015

.

.

Brak słów, rak i nowotwór w naszym polandzie zaczął się rozrastać do niebotycznych rozmiarów i siać przerzutami 🙁
Jaki minister sprawiedliwości i jego gabinet razem z rządem wzięci, taka sprawiedliwość w tym naszym parszywym kraju. Po prostu ręce opadają.

A co do kilometrówek to ja proponuje aby zmienić status dla posłów. Po co komplikować prawo i obowiązki dla posła. Pisać i tłumaczyć co może a co nie, wystarczy wprowadzić ustawę „poseł RP może wszystko” i po problemie. Prokurator nie będzie musiał stać przed kamerą, ślinić się, jąkać i kleić głupa.

.

.

maj2015_

.

.

1maj2015

.

.

Jak co roku – niech się święci 1 maja w kraju gdzie jak twierdzą nie ma pracy a za PRL-u było ponoć jeszcze gorzej – a może lepiej ???
Już kuźwa sam nie wiem jak było i jak ma być 🙁 Sami sobie wybierzcie 😉

               7cudowPRL

.

.

2maj2015

.

.

Jest tyle aktualnie bzdurnych tematów do napisania że nie chce mi się pisać bo nie wiem od czego zacząć i kogo opluć 🙁

.

.

.

.

4maj2015

.

.

Przejrzałem ostatnie lata i nie zawsze pisałem 4 maja, hmmmm ale dlaczego ??? Nie pamiętam 🙁
Bo tak jak mówią że są dwie pewne rzeczy, śmierć i podatki, dlatego tak są chyba celebrowane urodziny.
Jedni mówią, boszeeeeeeee jaki młody a drudzy twierdzą że stare pruchno hehe. Nikomu nie dogodzisz.
No i tak – zaczynam 48 lat, co z tego jak mam jeszcze 2 lata do okrągłej pięćdziesiątki a później już mogę przechodzić przez ulice na czerwonym świetle.
Nie będę aż taki beeeeee i nic za bardzo dzisiaj nie mogę napisać bo nawet goooooooooogle pamiętały że mam urodziny i wstawili tort z ciastkami hehehe

goooogle

Chciałbym bardzo, bardzo podziękować za wszystkie życzenia urodzinowe na FB, mailowe a przede wszystkim telefoniczne.

( „żaden znajomy z 41 eskadry nie jest w to zamieszany” co potwierdza że miałem rację chociaż czasami nie lubię jej mieć )

.

.

6maj2015

.

.

Pewien dobry znajomy z FB powiedział mi w jednym z moich postów – Jacuś ty za politykę to się nie bierz – hehehe. No jasne że nie biorę tylko czasami żółć się wyleje na zewnątrz i trzeba sie wykrzyczeć. Wy czegoś takiego nie macie ??? Bo ja tak 😉
No to parę słów na temat wyborów, mnie generalnie zwisa kto będzie prezydentem. Ja nie jestem za żadną popieprzoną partią ani ugrupowaniem. Jestem zwolennikiem mądrego i przyjaznego rządzenia. Nie cierpię patrzeć na pierdolniętego Niesio…..o ani na żadnego innego nawiedzonego Dudy bo krew mnie zalewa jak opowiadają dyrdymały a to ciemne społeczeństwo tak łyka te pierdoły jak ciepłe bułeczki. No ale cóż taki mamy klimat, najpierw się zachwycacie a potem będziecie łazić i narzekać. Prezydent ma reprezentować kraj a nie rządzić a ci myślą że będą chyba jakimiś kruuuuulamy jak zostaną prezydentem no przecież to jest jakiś matrix.

Widzę jak Polska i jej społeczeństwo się stacza i upada. Wpadamy w małostkowość i mierność. Nic nie można uzyskać bez znajomości i układów, nie ważne co umiesz, ważne kogo znasz.

Jak włamią Ci się do domu i zgwałcą żonę na Twoich oczach a Ty przypierdolisz klientowi gwałcicielowi w łeb i uszkodzisz gada to nie on pójdzie siedzieć tylko właśnie TY !!!!!!!!!!!! Bo taki jest u nas układ prawny i system. Nie możesz położyć niebieskiego dachu na własnym domu bo jakiś kurwa byle urzędnik napisze „nie” i możesz się cmoknąć.
Polska to kraj gdzie jak urzędnik popełnia błąd, to ty za to płacisz i ponosisz koszty a on jest bezkarny. Jest wiele rzeczy które trzeba byłoby zmienić aby żyło się lepiej a wszyscy tylko zadają pytanie dlaczego młodzi wyjeżdżają z Polski ???? Właśnie dlatego, dlatego że ta głupizna ogarnęła już wszystkie etapy naszego życia, bezkarność polityków i urzędników sięgnęła kosmosu. Jesteśmy ubezwłasnowalniani i grabieni bez skrupułów.
To napisałem ja Jarząbek Wiesław – były pilot a obecnie inwalida.
Taki na szybkiego przykładzik dwóch cwanych gnomów

przykladskurwysynstwa

.

.

8maj2015

.

.

Byłem dzisiaj na dawno zaplanowanej komisji w

pieczatkaorzecznictwa

Komisyjant typu „lekarz” nieznanego typu i pochodzenia po oględzinach moich dokumentów zadecydował że mogę być niepełnosprawny przez następne dwa lata, ot kuźwa jakiś chyba jasnowidz. Wychodzi na to że lekarze orzecznicy to są z góry zaprogramowani pozytywnie ludzie.
Może jest ktoś z Was czytających, kto mi wytłumaczy logikę myślenia takiego lekarza. Przychodzi nieuleczalnie chory człowiek już po raz trzeci na komisję i po raz kolejny dostaje orzeczenie na dwa lata. Tłumaczę gamoniowi że ja od nich nic nie chcę, że jestem tu tylko aby przyznali mi prawo do karty parkingowej a ten kurwa wypisuje mi ważność na dwa lata. Zaczynam wierzyć i oczekiwać cudownego wyzdrowienia.
To jeszcze nic, mają w swoim komputerze wszystkie dokumenty archiwalne, dostęp do wszystkich dokumentów składanych przeze mnie przez wszystkie lata, a  ten kuźwa wymaga ode mnie ksero ostatniego orzeczenia. Ponieważ na wszelki wypadek wziąłem dwie teczki dokumentów to kładąc mu je na biurku zaproponowałem żeby sobie poszukał bo ja nie wiem o co i o które mu chodzi, po czym stwierdził że się obędzie.

Z owego urzędu wylewa się arogancja i ogólne obrzydzenie do ludzi niepełnosprawnych, siedząc tam na korytarzu przez około godzinę zobaczyłem takie sytuacje że ręce opadają. Pracują tam z reguły młode siksy nie mające kompletnie szacunku do chorych i niepełnosprawnych ludzi.
Ja sie pytam co w tym kraju trzeba zmieniać i od czego trzeba byłoby zacząć zmiany ????

Niech każdy sobie odpowie sam 🙁

wiersz

.

.

9maj2015

.

.

Nie mogłem sobie odmówić napisania paru słów w tym dniu, tym bardziej że obejrzałem paradę moskiewską na cześć najjaśniejszego putina. Fakt jestem pod wrażeniem tego przedstawienia, jak to mówią starzy Polacy zrobili skurwysyny to z rozmachem 😉
Naściągali żelastwa i bliżej niezidentyfikowanego narodu jako żołnierzy i stworzyli niezły cyrk.
Faktycznie zaproszeni goście baaaaaaardzo partycypowali i byli zaangażowani w II wojnę i strasznie bardzo pomagali wygrać z faszystami a szczególnie sojusznicy chinole bleeeeeeeeełeeee.
Ale co trzeba zaznaczyć to że wojna jest straszną rzeczą i każdy to powie.
Każdy też powie że rosjanie w dużym stopniu przyczynili się do wygrania wojny, to kolejny fakt.
Ale……..niestety ruscy nie zrobili tego bezinteresownie, nie wpadajmy w samozachwyt że rosjanie wyzwalali ot tak sobie dla pokoju polskie ziemie. To był z góry założony plan okupacyjny podporządkowania polski pod zsrr i już. To jest bardzo kochany, przyjacielsko, zdradliwo skurwysyński naród.
Gdyby losy potoczyły się troszkę inaczej, gdyby nie wprowadzono kiedyś stanu wojennego to teraz rozmawialibyśmy po rusku i mielibyśmy dzień biedy a nie pabiedy.
Cieszmy się wolnością i walczmy z głupotą.

.

.

10maj2015

.

.

Temat powinien być w ciekawostkach ale ponieważ mało tam zaglądacie to pomyślałem że umieszczę go tutaj tak dla rozluźnienia hehehe zanim zbiorę ślinę na oplucie pewnego posła który obraził chorych na SM i nie tylko.

Jak mawiał mój kolega jeżdżący do Danii na surfing, tam jak zobaczysz ładną laskę to na pewno nie jest to dunka. Patrząc na historię, duńczycy przez wieki „kopcili” się między sobą a teraz są postrzegani tak ——> facet to „dun” a facetka to „dun z cyckami” 🙂 Może dlatego są tacy tolerancyjni dla innych narodów a szczególnie dla turbanów 😉

Aczkolwiek powoli zaczynają odchodzić od swoich upodobań duny

.

.

11maj2015

.

.

Takie tam gupiego emeryta przemyślenia…….ale,,,,,,,

Komorowski może nie byłby takim prezydentem jak do tej pory gdyby nie te szuje stojące za nim i szepczące mu do ucha. To dowodzi tylko o tym że jest marionetką w ich rękach. Komor to powinien być kaznodzieją w kościele albo mikołajem ale nie prezydentem. On generalnie mi nie przeszkadza ale jeżeli przegra te wybory to cieszę się tylko z tego że zniknie ta menda „szogun”, nienormalny Niesioł, który za każdym razem wygląda jak pitbull wypuszczony z klatki i gryzący wszystko dookoła oraz inne szuje szejnfeldy oraz cała masa przydupasów, którzy z jednej strony liżą prezydencką dupę a z drugiej opowiadają takie dyrdymały aby tylko utrzymać się przy korycie.

Dudy nie znam i nie mam pojęcia co sie po nim spodziewać, boję się że jak wygra te wybory to wyjmie szabelkę i zacznie nią wymachiwać tak jak mu będzie kazał Jarek a Rydzyk zostanie ministrem sprawiedliwości. Zacznie się ISIS w polskim wykonaniu.

Kukiz, niezła alternatywa i na pewno chciałby coś zmienić na lepsze. Ja widzę w nim patriotę i obym się nie mylił. Problem jest w tym że nie jest rozumiany tak jakby chciał, ludzie z natury boją się zmian i dlatego się z nim nie zgadzają. Na pewno po wygranej i po jakimś czasie wciągnąłby go system bo z tym systemem nigdy nikt nie wygra jednymi wyborami. System się zmieni może za 100 lat.
Paweł ma szansę coś zrobić i namieszać w wyborach parlamentarnych. Oby tylko nie skończył jak Palikot.
Pawłowi życzę sukcesu bo to jest najlepsze i najmniejsze zło dla nas na tę chwilę.

Pamiętajcie że to my decydujemy o tym co i kto będzie robił „dla nas” w Polsce.

Na bieżąco z sieci – bo nie tylko ja tak myślę

dudakomor

.

.

16maj2015

.

.

Choroba chorobą ale jak tu chorować w takim kraju z takim woźnicą ??????????
Co on jeszcze może wymyśleć albo co wymyśli jego podpowiadacz leżący na jego plecach i popędzający go końskim batem ?????
Co wymyśli i podpowie mu na przykład taki psychiczny Niesiołowski ??

Bo te przykłady poniżej to jest fakt a nie wymysły ludzkie.

Jak myślisz, co byś tu zmienił ??? Czy jesteśmy z tego zadowoleni ??? Bo ja nie 🙁

wyczynykomora

On tego sam wszystkiego nie zrobił ale on na to pozwolił tej hołocie z PO.
Powtarzam że nie jestem za żadnym kierunkiem partyjnym, chciałbym żyć godnie w lepszym państwie bez Niesiołowskiego i Macierewicza itp.

.

.

17maj2015

Tu nie ma co już pisać i mówić, w tej sytuacji trzeba tylko pokazywać tę głupiznę i zadawać pytania.

Zadają takie np. pytania

gmo

Odpowiadam ——- bo to jest chodzący historyk, tuman. Gdyby cokolwiek kojarzył to by wiedział o co chodzi. Jego doradcy tak mu podpowiadają a on podpisuje. Jest tak samo sterowany z tylnego fotela PO jak będzie sterowany Duda przez PiS. To jest zarówno cholera jak i dżuma. Tu nie ma różnicy.

rezim

Który reżim wybrać ????

Wielu z nas stoi przed takim dylematem, czy zgodzić się na Macierewicza, i innych przygłupów ???
Czy dalej godzić się na Niesiołowskiego i innych przygłupów ???

Gdybym mógł i miał taką możliwość – wyjechałbym z Polski 🙁 na zawsze.

.

.

18maj2015

.

.

Dopóki nie zostanie wybrany I woźny kolejnej RP to będę się z nich napier…….l 🙂 i pewnie jeszcze długo po wyborach. No bo jak inaczej powiedzieć jak gdzie nie przełączę to słyszę i widzę jak opluwają się jak dzieci w piaskownicy. Jeden drugiemu wytyka że kiedyś mu zabrał grabki a drugi że na niego naskarżył, a ten z kolei że go opluł itd. Co to społeczeństwo obchodzi że jeden drugiemu blokuje etat ???? Boszeeeeeeeeee jakie to gówniarskie, małostkowe i nic nie znaczące tematy.
Tak naprawdę to zwisa mi to kto będzie właził nogami na krzesło.

Dla mnie ważniejsze teraz są sprawy bardziej przyziemne bo w chmurach to ja byłem bardzo długo.

Na przykład taki poseł Neumann  neumann to ten jegomość w Polsat News powiedział że nie pozwoli na leczenie marichuaną bo równie dobrze alkoholik mógłby powiedzieć że należy mu się refundacja wódki bo też wpływa na niego zbawiennie i dla niego jest to lek. No kurrrrrrrrwwwwwwwwaaaaaaa co za jełop. I wy ludzie takie wszy wybieracie ????????
Przecież to trzeba być kompletnym kretynem i ignorantem żeby tak myśleć i coś takiego powiedzieć.

Mamy niestety takich wielu posłów i niestety są oni z PEŁO. Jest cała rzesza durniów i aroganckich przygłupów a ich obsceniczne zachowanie w stosunku do ludzi jest po prostu już niemoralne. Można być politykiem i rozumieć wiele spraw i sytuacji ale większość to przypały które tylko opowiadają dyrdymały i nic kompletnie dla kraju nie robią oprócz brania kasy. cdn.

.

.

19maj2015

.

.

Obietnice przedwyborcze sięgnęły dna, zostało jeszcze 3m mułu 🙁

.

.

21maj2015

.

.

Znowu zebrało się kilka tematów ale zacznę od takiej małej rocznicy licznikowej. Otóż wczoraj tj. w środę 20 maja 2015 o godz. 21.53 stuknęło pięć ósemek. Dzięki za to, chociaż chciało by się więcej 😉

                         2015-05-20_215302

A teraz do rzeczywistości czyli nasze chore, nic nie znaczące wybory prezydenckie. Jak już pisałem wcześniej – nie jestem ani za ani za, mam to w dalekiej czarnej dziurze. Szkoda tylko że śmieje się z nas pół świata 🙁
Krytykuje obydwu bo świadomie oddam głos nieważny.
Bo kogo tu wybrać ?????????????????

glupiglupszy

Na bieżąco – to znaczy że ja nie istnieje bo ani złodziej ani idiota ze mnie jest 🙁
Sitwa PEŁO to kawał skurwysyństwa ale PIS wcale nie jest lepszy.
A o taśmach to napisze później

zldziej

PiS-u nie lubię ale tych popaprańców zaczynam serdecznie nienawidzieć. Co za egoiści jeden lepszy od drugiego.
Arogancja i butność przeszła wszelkie oczekiwania tych buraków.

pitera

.

.

22maj2015

.

.

Będę klął za co przepraszam ale inaczej się nie da 🙁
Jeszcze dzisiaj można, więc pociągnę temat. Jak obiecywałem temat nagrań i to co się dzieje wokół nich.
To co wygaduje pani Pitera to świadczy tylko o ich aroganckim podejściu do sytuacji politycznej i traktowaniu Nas jako wyborców i tych co im płacą pensje. Ponieważ mówi tak : –nie łączmy taśm z sytuacją wyborczą oraz polityczną–
No pewnie, najlepiej jak się zamknie japę i nic nie mówić a wy będziecie robić z nas debili wyborczych.

Otóż załóżmy że wpada w ręce policji taśma na której jest nagrana rozmowa z planem morderstwa jakiejś osoby. To do k….y nędzy będą ścigać tych co to nagrali czy tych co chcą zamordować ???????
No właśnie, a nasze prawo jest takie że…….w sytuacji taśm PO jest nagranie jak to nasi piękni posłowie i ministrowie rządzą, co myślą i co chcą zrobić ze społeczeństwem a jednocześnie występują przeciwko państwu polskiemu a władza chce ścigać nagrywających bo nagranych traktują jako poszkodowanych. A to wszystko reprezentuje Komorowski bo to jego poplecznicy i jego partia.

Do k…..y nędzy to jest prawo ???????

Kiedy ja dożyję i czy w ogóle dożyję że w szpitalach będą karmić tak samo jak w więzieniach ????

Kiedy zacznie się odpowiedzialność karna złych decyzji urzędniczych ???????

Kiedy posłowie mając kosmiczne pensje będą płacić za bilety i przejazdy, płacić mandaty itp ????

No kurwa kiedy ??????????????

Obecna kampania pokazała jakie to jest zakłamanie i skurwysyństwo ze strony PO i jakie oszołomstwo i głupizna ze strony PiS. Dlatego też oddam głos nieważny, bo nie ma tu woli poprawy a tylko wola rządzenia i pokazywania co to my nie zrobimy jak zaczniemy rządzić.

Jedni i drudzy mają wyborców i naród w dupie i należałoby olać i nie pójść ale to też nie jest do końca dobre wyjście.

Dlatego też wolałbym mieć dylemat i problem jak poniżej –AMEN–

dylematy

.

.

24maj2015

.

.

Jedna z większych h……ni europejskiej piosenki zakończyła się jak zwykle porażką. Jak nie kiełbasa to inny wieśniak wygra. Już myślałem że ruskie kacapy wygrają.

Mój faworyt z Gruzji niestety został na 11 miejscu 🙁

Nina_Sublatti

Ale na przyszłość podpowiadam że gdyby pojechał do Austrii „Weekend” to ich „Ona tańczy dla mnie” miałby na 100% pierwsze miejsce. Bo to idealnie pasuje do tej imprezy.

Przygłupy wpadły na pomysł że niepełnosprawność Kuszyńskiej i jej wózek zmiękczy jurorów. Stuknijcie się gumowym młotkiem w pałkę.

eurowizja

.

.

25maj2015

.

.

Komorowskiego PO już tak ściągnęło do poziomu chamstwa że ręce mi opadły. Jak można powiedzieć że „tym razem się nie udało” 🙁
Oznaczałoby to że przez wiele lat robiliście nas w ch…..a i przez ten czas wam się udawało ??

2015-05-25_103313

Co prawda do skurwysyństwa jesteśmy już przyzwyczajeni ale mam nadzieję że teraz nie będzie gorzej. Do dupy byłaby zamiana szoguna na macierewicza i tego boję się najbardziej ale cóż przyjdzie przywyknąć.

porazkaszoguna

Kwintesencja

toast

.

.

26maj2015

.

.

Jazda ciąg dalszy………..
Nie jestem pełowcem ani pisuarem ani peeeselem itd.
Niezależny, przyglądający się naturalnemu rozkładowi państwa polskiego.
Pacze, pacze i widzę jak peło zaczyna wynosić szafy do spalenia. Co jest w szafach to wiedzą tylko oni ale na pewno nic co mogłoby im przysporzyć chwały. Komora już zaczynają popędzać i najlepiej oraz najbezpieczniej dla nich by pewnie było jakby polali go benzyną i stanęli obok z zapalniczką. Butność, arogancja, chamstwo łączy jednych i drugich.
Belka najpierw powiedział że nic nie zrobili przez ostatnie lata a potem obraził wszystkich głosujących inaczej niż on. Taki wykształcony a taki gupek a może raczej cwany cham.

belka

Niesioł wpada już powoli w schizę i histerię. Tylko panie niesioł, większość Polaków niczego się nie spodziewało po Komorowskim i dlatego go popędziliśmy. Teraz pańskie spodziewanie wszyscy mają w dupie a mało tego, ludzie będą stać na brzegu i patrzeć jak pan tonie. I jeżeli ktoś rzuci koło ratunkowe to pewnie będzie betonowe.

niesiol

Kamiński i jego wataha tylko patrzy kiedy skoczyć i poprzegryzać tętnice.
Ja osobiście boję się ich bardziej niż putina.

2015-05-26_152631

Panie Duda, teraz na pewno wszyscy będą patrzeć na Ciebie inaczej a dla pamięci zapisałem na dysku oraz na blogu pańskie obiecyjanki………
Chciałbym się nie zawieść na pańskiej prezydenturze

duda

.

.

Wystarczy że wsadzisz pan macierewicza na jakikolwiek stołek i wszystkie punkty psu w dupe 🙁

.

.

.

– nie podwyższy podatków
– dołoży na każde dziecko 500zł od drugiego poczynając
– nie dopuści do zamknięcia ani jednej kopalni i nie zwolni
żadnego górnika
– reaktywacja stoczni w Szczecinie
– przywróci poprzednie widełki wieku emerytalnego zamiast
67/67
– (ubranka dla dzieci chce 0 stawki VAT) czyli zlikwiduje
VAT8% (przepisy unii ubranka muszą mieć nałożoną
najniższą stopę VAT w danym kraju)
– obniży VAT do 22%,
– da prace młodym i mieszkania socjalne na start jeśli założy rodzinę Program „Twoje mieszkanie”
– podwyższy pensje pielęgniarkom i w samej służbie zdrowia przynajmniej x2
– przewalutuje frankowiczów,
– zwiększy 3 krotnie kwotę wolna od podatku,
– podniesie renty i zwiększy emerytury,
– podniesie najniższą krajową do poziomu UE Polacy muszą godnie zarabiać,
– podwoi nakłady na polską naukę
– repolonizacja banków
– nowe opodatkowanie hipemarketów i banków
– lekarz i dentysta w każdej szkole
– darmowe przedszkola
– obniżenie CIT z 19 do 15% dla najmniejszych przedsiębiorstw zatrudniających min 3 osoby
– wycofanie się z pakietu klimatycznego
– stworzenie systemu obrony terytorialnej kraju z organizacji paramilitarnych
– likwidacja NFZ
– konstytucyjna ochrona lasów państwowych
– będę stał po stronie utrzymania polskiej waluty tak długo, jak to tylko konieczne, by Polacy mogli żyć godnie i
bezpiecznie
– będę bronił polskiej ziemi przed wykupem
– będę aktywnie działał na rzecz odbudowy nowoczesnego polskiego przemysłu dającego Polakom miejsca pracy
i godne wynagrodzenia
– wyrównanie dopłat bezpośrednich dla rolników
– polscy rolnicy powinni dostac należne im rekompensaty związane z embargiem rosyjskim
– zmian dotyczących tzw. ustaw śmieciowych.
– odejście od kryterium zysku w służbie zdrowia
– NFZ powinna być zlikwidowana, pieniadze na ochronę zdrowia przekazac wojewodom
– informatyzacja ochrony zdrowia
– sieć szpitali zapewniajace pacjentom bezpieczeństwo.
– wzrost liczby lekarzy i pielęgniarek
– prawo rodziców do decydowania o edukacji swoich dzieci
– likwidacja gimnazjow, przywracenie 8- klasową szkołę podstawową i 4-letnie liceum
– likwidacja systemu testowego
– umacnianie polskiej kultury, instytucji jej służących
– promowania treści, które dają poczucie dumy z naszej wspólnoty
– zlikwidowanie dysproporcji pomiędzy klientami banków a tymi instytucjami
– opłaty za usługi bankowe na takich zasadach i wysokości jak w innych krajach UE
– bankowy tytuł egzekucyjny, przekleństwo wielu polskich rodzin, musi być zlikwidowany
– zwiększenie popytu poprzez podniesienie płac, wsparcie eksportu- program uruchomienia biliona 400 mld zł. na
inwestycje, łącznie z funduszami europejskimi
– rozwój budownictwa mieszkaniowego
– program reindustralizacji
– odbudowanie polskiego przemysłu
– wycofanie się z paktu klimatycznego
– instytucje naukowe muszą zostać odbiurokratyzowanie
– pałac prezydencki bedzie miejscem, gdzie na neutralnym gruncie mogą spotkać się przedstawiciele różnych
grup społecznych
– będę Prezydentem, który nie unika trudnych sytuacji, który nie ucieka, jest arbitrem
polska gospodarka musi być oparta na wolności działalności gospodarczej,
własności prywatnej oraz solidarności, dialogu i współpracy partnerów społecznych
– powołanie Narodowej Rady Rozwoju
– powołanie Rada Przedsiębiorczości
– sprawna i skuteczna dyplomacja
– stworzenie bezpieczeństwa energetycznego

.

.

29maj2015

.

.

Sraczki politycznej ciąg dalszy i tak naprawdę nie wiadomo o czym napisać bo to co przedstawiają media to nie ma mądrego aby mógł nadążyć skomentować chociaż połowę tego chłamu medialnego. Wiadomym jest że jedni drugich będą szczuć trzecimi, tylko wybór ludzi będzie mógł to rozsądzić. Pomniki, inkwizycja czy niesiołowski,  peeeseell, kukizy czy gangi złodziei w białych kołnierzykach ???
Trzeba sobie powiedzieć jasno że Komorowski został prezydentem z urzędu a nie z wyboru. To jak się teraz zachowuje to tylko szczun i gówniarz tak robi, więc dobrze że przegrał.
Dudę wybrano w wyborach demokratycznych no i trudno, trzeba to uszanować i patrzeć na ręce. Zobaczymy czy pisuary potrafią coś zrobić dla kraju czy tylko pieprzyć głupoty i stawiać pomniki. Zresztą już ktoś powiedział: niech sobie stawiają gdzie chcą aby nie na moim podwórku i nie przed moim oknem.

A z tego można się śmiać ale ja się szczerze tego obawiam 🙁

tkbiblia

A PO i jej pewność, butność oraz arogancja mówi o jednym – są ślepi i głusi.

list

Jeżeli to w miarę pokrywa się z rzeczywistością to będą jaja i mam nadzieje że nie będzie niesioła

sondaz

A teraz chciałbym przedstawić znaną ale niesamowitą historię niedźwiedzia Wojtka. Są rasy psów i niektórych zwierząt bez genu agresywności ale o niedźwiedziu nigdy nie słyszałem. A już o niedźwiedziu jajcarzu to po prostu jak bajka. Jak znajdzie się ktoś kto przeczyta o paście do butów, spacer po obozie zawadiackim krokiem albo o podrywaniu panienek i się nie uśmiechnie to nie ma szans na wesołe życie. Polecam zapoznać się z całą jego historią bo jest naprawdę extra.
Tutaj macie kilka stronek ale w necie można kupić książkę.

Wojtek_UK

nedzwewojtek

woj1

woj2

woj3

.

.

czerwiec2015_

.

.

10czerwca2015

.

.

W uszach polaków od paru dni brzmi słowo „stonoga”.
Poprawność polityczna podpowiada aby piętnować takiego człowieka bo wygląda i zachowuje się jak nienormalny gość. Narwany, chętnie przeklina i mówi niby niewygodne rzeczy dla rządu i państwa polskiego. No tak, ale dla kogo niewygodne i czy naprawdę uważamy że źle robi ?????
W tej sytuacji to mam to gdzieś kim jest ten jegomość i jaką ma przeszłość. Czy współpracował z tym czy z tamtym. Chyba większość z nas ma dosyć tych krętactw i nadużyć ze strony rządu. Wymyślania przepisów, ustaw itp, które wykańczają nas Polaków. Wypychają sobie kieszenie swoimi nadużyciami bo zrobili się już tacy pewni jak burmistrz z „Królowego Mostu”.
O Stonodze troszkę słyszałem kiedyś ale nie sądziłem że „powiezie” kilku cwaniaczków, którzy kiedyś mu chyba zaleźli za skórę. Nie popieram do końca jego sposobu wywlekania pewnych spraw bo nie wszystko społeczeństwo powinno wiedzieć. Są tajemnice wojskowe i państwowe i wara nam od tego, ale kto i jak nas okrada to dobrze jest wiedzieć i przy okazji dać takiemu kopa w dupę albo zamknąć w pierdlu.

Pewnie Stonoga nie jest krystaliczny ………

2015-06-10_154556

Ale zadajcie sobie takie pytanie – czy wolicie czytać i słuchać o takich aferach które być może coś zmienią ??

Czy wolicie czytać i słuchać takich informacji jak poniżej ……………. a to tylko kilka z brzegu i z bardzo wielu wyczynów naszych urzędników państwowych.

2015-06-10_145226

2015-06-10_150522

2015-06-10_150259

2015-06-10_150337

2015-06-10_150438

2015-06-10_150559

2015-06-10_150633

Podobają Wam się ich wyczyny ??????
Ile i w jakim stopniu dotykają Ciebie bezpośrednio idiotyzmy urzędnicze które powodują że żyje się tylko i wyłącznie lepiej urzędnikom poplatformiarskim ????

Ponownie chcę powiedzieć że nie jest za żadną konkretną partią polityczną za żadnym pisem, platormiakiem czy inną bandą których opanowała chęć władzy. Jestem polakiem który chce żyć w normalnej Polsce, bez cwaniaków, i innego chłamu politycznego takiego jak np. Niesioła 😉

Ale jeżeli np. PiS poprawi sytuację w Polsce to chętnie im powinszuje i przybije piątkę.

Mamy 3 miesiące do trzęsienia ziemi i zobaczymy czy Polacy to myślący naród czy głupie gęsi.

.

.

23czerwiec2015

.

.

Spóźnione życzenia z okazji dnia ojca 😉

Ojce trzymajcie się 🙂

                                              2015-06-27_110542

.

.

27czerwiec2015

.

.

Nikt wam tyle nie da co ja wam naobiecuje. Chamstwo, arogancja i butność tych ludzi mnie już wkur….ła. Czas na zmianę, nie wiem czy będzie lepiej ale gorzej już chyba być nie może.

                      11220115_424771894374019_5070845729257343652_n    10470767_425822570935618_4865984354191698794_n

               obiecankikopaczowej

           2015-06-27_113750

                  Tyle czasu rządzenia i nagle sobie przypomnieli że można coś zrobić dla ludzi, no ja pierd……..e 🙁

.

.

29czerwiec2015

.

.

Na koniec miesiąca zapraszam do wysłuchania reportażu zrobionego przez Panią red. Monikę Hemperek z Radio Lublin w 2012 roku.

Taka historia w pigułce.

rl_cz.1

rl3_cz.2

.

.

30czerwiec2015

.

.

Grecja udowadnia że jest już taka głupio-mądra i cwana że nie można jej już nic zrobić i pokazuje gest – jak nie dacie to pójdziemy do putina. To jest dopiero sprytny kraj, niewiele robili, mieli pensje dwa razy większe od naszych, brali dodatki do pensji po kilkaset euro za mycie rąk, zeżarli wszystko co jej unia dała i dalej chcą brać 🙁
Jak usłyszałem greczynke w TV jak pytała się redaktora „jak można przeżyć za 15 euro dziennie” ?? To ręce mi opadły.
Fajne wyjście z sytuacji, wziąć kredyt z banku a później szantażować bank że go wysadzi jak ośmieli się odebrać dług 🙁 To jakiś matrix grecki. A wziąć to pogonić w p….u i zamknąć drzwi. Co nam zrobią ??
Napadną na nas ??? Hehehe.
Polsce za skarby świata unia by tak nie pomagała.

5 godzin po napisaniu tekstu na blogu w necie pokazał się taki artykuł

grecy

I mały dodatek porównawczy

grecjabiedacy

.

.

2015-07-01_080734

.

.

1lipiec2015.                                

.

Od kilku dni jestem świadkiem mimo woli rozmów przyszłych pacjentów rehabilitacji. Chodzi o to że albo przychodzą osobiście albo dzwonią chcąc się zarejestrować w ośrodku na zabiegi rehabilitacyjne. Nic by w tym nie było dziwnego gdyby nie to że terminy w tej chwili są już na styczeń 2016. Jak zapytałem dlaczego tak jest to usłyszałem że NFZ pozamykał ośrodki i punkty rehabilitacyjne w okolicy i ludzie nie mają gdzie się rehabilitować. Jakieś pytania i sugestie ????????

.

.

2lipiec2015

.

.

„Jestę” zdegustowany. Z powodu braku pieniędzy i funduszy w NFZ, zamkniętych zostało kilka ośrodków rehabilitacyjnych i z tego powodu na zabiegi rehabilitacyjne z NFZ w Bornym Sulinowie czeka się pół roku natomiast w Szczecinku prawie rok. Chciałbym nadmienić że zarówno pensje jak i wyposażenie gabinetów urzędniczych w siedzibach NFZ jest przyprawiające o zawrót głowy. Kiedy ktoś zrobi z tym porządek ??

.

.

4lipiec2015

.

.

Kolejna sprawa o której powinno się robić spot i mówić na ten temat głośno a nie jakieś pojebane spoty o macierzyństwie.

To zdjęcie jest akurat ze szpitala w Mińsku na położnictwie ale ja będąc w szpitalach w Bydgoszczy lub Grudziądzu na neurologii wiem z doświadczenia że niewiele się różni.

sniadanieszpitalne

Chciałbym nadmienić że skazani przestępcy w więzieniach mają posiłki pięć razy lepsze niż chorzy w szpitalach.

.

.

5lipiec2015

.

.

Z końcem czerwca nastąpiła nowa era kart parkingowych. Nowe niewiele się różnią od starych, wizualnie prawie w ogóle. Dlatego też egzekwowanie przez straż miejską lub policję będzie zero jedynkowe. Albo jest karta albo nie ma. Mając doświadczenie z tymi służbami jestem pewny że nie będą się nawet starać odróżnić nowej od starej. Dlaczego ??? Odpowiadam. Obie są wizualnie prawie identyczne, różnią się tylko hologramem, są zalaminowane a żadna służba nie jest w stanie sprawdzić autentyczności jak się nie weźmie jej do ręki lub nie sprawdzi w systemie elektronicznie. Każdy średnio sprawny komputerowiec spokojnie podrobi taką kartę a strażnik ma za zadanie tylko sprawdzić czy jest za szybą. Obliczono że w Polsce było wydanych kart około 800 000 sztuk, druga połowa to były karty podrobione i zalaminowane. Teraz trąbią że kart będzie około 200 000 sztuk hahaha drugie tyle będzie podrobione bo egzekwowanie na pewno się nie zmieni aniżeli do tej pory.

Dlaczego tak mówię ??? Otóż pod moim blokiem jest jedno miejsce na którym stawiam samochód. Pewnego razu patrzę stoi samochód z kartą, ale przyglądam się dokładnie a ta karta jest podrobiona na drukarce i wygląda jak wyjęta z dupy psa. Dzwonię na straż miejską która po jakimś czasie przyjechała. Pan funkcjonariusz w pięknej czapce podszedł do samochodu po czym stwierdził że karta jest i pojechał. Zadzwoniłem na policję i powiedziałem co jest grane a pan milicjant zakomunikował mi że jak chce sprawdzić czy karta jest ważna to mam sobie zadzwonić do urzędu. Ręce mi opadły. Czy naprawdę myślicie że będzie nagle inaczej ???

Myślałem że będzie inny wzór, kolor, cokolwiek co odróżni starą od nowej, hmmmmm niestety 🙁

Karta stara

kartastara1    kartastara2

Kata nowa

kartanowa1   kartanowa2

Wiem, wiem, powiecie no jak ??? Przecież są różne. W ten sposób widać że prawie tak, ale dla strażnika niestety nie. Nie wierzę służbom dlatego że sami to udowodnili aby im nie wierzyć. Życie pokaże.

.

.

8lipca2015

.

.

Od kilku tygodni słyszę jak mantrę powtarzane przez różnej maści redaktorków, reporterków, i innych mądrych głów – „państwo islamskie, państwo islamskie”. Może ja jestem durny i niedouczony, dlatego też zacząłem szukać tegoż państwa. No i buuuuu nie mogę znaleźć. Może jest ktoś, kto wie gdzie jest państwo islamskie ??? Bo jeżeli takiego państwa nie ma to dlaczego i po co obywatele i obywatelki wprowadzana jest w błąd. Po co media powtarzają ten idiotyzm ??
Dla ułatwienia zamieszczam mapkę i jak ktoś wie gdzie jest państwo islamskie to niech pisze, może razem dojdziemy gdzie jest ????

panstwoislamskie

Problem jest w tym że „im” zależy na tym aby tak mówić a media tylko pokazują że są „debilami” w tym temacie i tak powtarzają te głupoty. Raz wystąpił w polsacie jakiś gość muzułmanin i wręcz błagał aby nie nazywać tej organizacji państwem bo to samozwańczy terroryści i bandyci a nie państwo, i co ??? I media pokazują swoją inteligencje. Brawo redaktorzy telewizyjni i nie tylko. Świadczycie tym swoją beznadziejność.

Idiotyzm pismaków i mediów sięga dna – jak można takie gówno publikować i wpajać ludziom że jest jakieś państwo. No weźcie się pierdolnijcie młotkiem w łeb.

islamisci

A to akurat mi się podoba bo obawiam się że PEŁO prawie na pewno wpuści imigrantów którzy okażą się ISIS. A później jak z tego zrobią tramwaj ???

2015-07-08_115152

Nie zajmuje się politycznym aspektem i zawiłościom tych tematów a piszę tylko dlatego że czuję się zagrożony i pewnie nie tylko ja. Chociaż można powiedzieć – to tak daleko a w ogóle to mnie nie dotyczy hmmm żebyś się nie zdziwił w pewny momencie.

.

.

12lipiec2015

.

.

Olśniło mnie 😉 – skurwysyństwo i niezrozumiałe postępowanie naszej elity politycznej i rządzącej jest tak cyniczne i wprowadzające w błąd nasz naród że nadaje się to tylko na wpierdeńko i po pysku. A następnie wyrzucenie ich na białe niedźwiedzie.
Dlaczego ??????????
Już tłumaczę………….
To co przedstawię ma swój wspólny mianownik ale za boga nie rozumiem ich postępowania.
Otóż, nie chcą zalegalizować leczniczej marihuany bo ????????
Skoro maryśka ma coś leczyć lub dzięki niej łagodzić objawy to niestety leki apteczne pójdą w odstawkę a tym samym koncerny farmaceutyczne przestaną zarabiać, a do tego rząd i lobby nie może dopuścić.

maryskacz1

maryskacz2

maryskacz3

To teraz jak to się ma do tego że tak bardzo chcą walczyć z dopalaczami i chronić tych co ćpają i palą to gówno ??? Po co tak bardzo walczą o tych „złych” ludzi a naprawdę chorego cierpiącego człowieka w większości przypadków dobrych ludzi nie chcą leczyć ????

Zależy im na walce i pokazaniu jak to skutecznie będą tępić dopalacze. Ja się pytam po co ????????
Jak ma sobie kupić dopalacz albo napić się wódki i rozrabiać to należy to wyłapać i zapuszkować a następnie zagonić do roboty jak kiedyś pracowali w zakładach karnych.

Ale teraz to skazany i kawał skurwysyna ma większe prawa niż chory na stwardnienie rozsiane lub na padaczkę.
Ich będą bronić i chronić a chorzy będą cierpieć i umierać.

Dlaczego ????????????

To jest właśnie patologia naszego chorego państwa, patologią jest rząd i ich lobbystyczne ustawy.
Patologią jest chora, bezsensowna urzędniczość i policyjne bezsensowne podejście do obywatela jak również w wielu przypadkach chore prawo.

Ale nie, teraz trzeba pokazać jak bardzo się martwią, rozjebali mnie z Polsatu, czekają na brefing przed szpitalem gdzie leży ćpun po dopalaczach, luuuuuuuudzieeeeeeeeee świat oszalał.

.

.

17lipiec2015

.

.

Chciałbym napisać coś, obojętnie co, może być nawet coś mądrego ale nic nie przychodzi mi dziś do głowy. Widocznie nie jest ta głowa taka mądra jak myślałem 🙁

.

.

.

19lipiec2015

.

.

Kiedyś na ten temat pisałem, to jest właśnie ten rak naszej polskiej rzeczywistości. Rak wymiaru sprawiedliwości oraz jego patologia dzięki której bardzo dużo ludzi cierpi. To właśnie trzeba zmienić a nie jakieś szczucie ludzi jakimiś bzdurnymi obietnicami.

 

 

polskaprawa

.

.

22lipiec2015

.

.

Srali muchy bedzie wiosna 🙁

Co jakiś czas pokazują się artykuły mówiące o leczeniu SM. To co pokazują to „prawie” już cudowny środek, który „prawie” leczy SM. O plasterkach zaczęto mówić ze dwa lata temu i już wtedy były prawie cudowne. Teraz znowu się pojawia news o plastrach ale jak to jest powiedziane w artykule potrzebne jest parę milionów aby za 5 lat może będzie polski plasterek. Hmmmm pan Selmaj nieźle to wymyślił a finalnie polski plasterek nieźle będzie wtedy kosztował. No to teraz wiecie dlaczego nie dopuszczą maryśki do leczenia SM ???

2015-07-22_165417

Żadne proszenie i błaganie nie pomoże bo maryśka za dobrze by działała a farmaceutyki przestały by być kupowane. A to nie jest na rękę wielu osobom i instytucjom.

2015-07-22_171325

 

.

.

26lipiec2015

.

.

Brutalne, niekulturalne ale prawdziwe.

Teraz wiem już na pewno że nasz rząd i nasza polityka zdrowotna to kupa skurwysynów, gnojstwa i lobbystycznego badziewia gdzie kasa jest ponad wszystko a życie i zdrowie człowieka dla was jest niczym. Nie ma najmniejszego sensu tu mieszkać nie mówiąc już o nadstawianiu karku w czasie jakiegokolwiek konfliktu zbrojnego. Rządzący, jesteście nie warci funta kłaków. Rzygać mi się chce jak patrze na te wasze polityczne mordy.

Życzę wam aby was lub wasze rodziny dopadła jakaś choroba na którą nie będzie leku oprócz medycznej marihuany.

2015-07-27_105544

.

.

31lipiec2015

.

.

Tak gorąco że nie chce mi się zmieniać daty 😉
Ale napisać coś czasami trzeba.
Listy, listy, listy czyli kalejdoskop partyjny – kto najlepiej zrobi wyborce w ciula i najsprytniej zrobi z nas idiotę. Czego wynikiem będzie kolejne kilka lat leśnych dziadków w sejmie i nic kompletnie nie robione bo po co ???
Wyborco – pomyśl, przeanalizuj i wybierz, nie koniecznie musi to być „jedynka”.

.

.

sierpien2015

.

.

4sierpien2015

.

.

Czytając tego bloga może Ci się zdawać że za dużo jest tu polityki. Staram sie jej umieszczać tyle ile jest średnio w polskim domu. Aczkolwiek w większości przypadków jakoś to staram się łączyć ze zdrowiem hehehe no i nie zawsze mi wychodzi.

Ale do rzeczy, wpadłem na genialny pomysł na darmowe leczenie SM i jak to zrobić.

Po kolei hihi 🙂

Dzisiaj w Polsat News 2 pokazują protest i konferencje pielęgniarek. Jestem całym sercem za dziewczynami ponieważ często leżę w szpitalu i widzę ich robotę.

I jaka tu jest patologia władzy ???
Dziewczyny stoją pod sejmem, mówią jak jest źle, pokazują to w telewizji, a za chwilę w tej samej tv mówią o tym że posłowie obradują i zajmują się bardzo ważną i istotną sprawą – znaczy mowa jest o mowie nienawiści i ile za to można dostać.
W skrócie tu chodzi o to że ważniejsze jest teraz dla nich to że jak na geja powiesz pedał to idziesz siedzieć na 3 lata. Jak na żyda powiesz „ty żydzie” idziesz siedzieć itd, itd. Pielęgniarki są nieważne, ważniejsze są geje bo okazuje się że ich jest tak dużo że zaczyna się liczyć elektorat przed wyborami.
Widzę też problem dla wszelkiej maści kabaretów.
Teraz powiem co wymyśliłem żeby mieć leczenie.
Muszę ogłosić że jestem gejem chorym na AIDS i SM. I niech mnie teraz ktoś spróbuje obrazić i odmówić leczenia. Natychmiast to zgłaszam jako dyskryminacje rasową.
Odsiadka na bank.

Poddaje temat do dyskusji…………….

.

.

6sierpien2015

.

.

Fajny dzień 🙂 zaprzysiężenie nowego prezydenta w Przemienienie Pańskie hehehe czyżby jakiś znak ?????????????????

Ale ja nie o tym

Pozostawiam dla potomnych do momentu istnienia serwera

Taka sytuacja pogodowa, nie mogę się doczekać klimatyzacji w domu 🙂

2015-08-06_103855

.

.

11sierpien2015

.

.

 

 

                    Film powstał dzięki Pawłowi Fidala

 

filmpawla

.

.

13sierpien2015

.

.

Codziennie jestem utwierdzany w przekonaniu że rządzi nami banda przygłupów i ludzi uwikłanych w różne środowiska przestępcze. Przecież to niemożliwe żeby „wykształcony człowiek”, pracujący dla państwa, podejmujący różne bardzo ważne decyzje był kompletnym idiotą. A jednak jesteśmy w wielkim błędzie.

W tym przypadku muszą istnieć jakieś inne czynniki wg mnie bardzo prymitywne.

Przykład pierwszy z brzegu, najpierw likwidują szkoły i redukują nauczycieli a teraz piszczą w mediach że nagle zrobiło się za dużo dzieci i za mało nauczycieli a w związku z tym trzeba będzie uczyć dzieciaki na trzy zmiany bo nie ma gdzie i kim uczyć, hmmmmmm. Gdzie nasi rządzący mieli mózgi ???

Przykład drugi, najpierw nasi wspaniali pierdolnięci posłowie zakazują montować i są przeciwni solarom słonecznym, występują przeciwko obywatelom aby mogli z tego korzystać mieć energię ze słońca i przy okazji móc współpracować z dostawcami energii jako prosumenci (fakt że ustawa przeszła dzięki dosłownie kilkoma głosami) Zabezpiecza to zarówno prywatnych odbiorców jak i producentów energii bo nie ma nadmiernego obciążenia sieci energetycznych. No ale lobby energetyczne i poselski klan niestety nie chce przepuścić takiej kasy. A jak przychodzi czas upałów i kryzys energetyczny to tępa dzida wyłazi przed kamery i karze mi oszczędzać prąd. Zaraz karwasz twarz, to ja zużywam i ja płacę. Zakładam solary na przyszły dach i mam w dupie wasze żale, bando nieudaczników.

.

.

14sierpien2015

.

.

6 września 2015 Malbork dowie się o SM z grubej rury

 

ironmansm

.

.

17sierpien2015

.

.

W piątek wieczorem „umarł” mi komputer. Stanął na biosie i ani w przód ani w tył. Nieubłaganie zbliżał się serwis a ja cały czas myślałem o moich danych które jakbym stracił to umarł w butach. Z wirtualną pomocą przyszli moi znajomi i ???????????? Hurraaaaaaa udało się !!!!!!!!!!! Wskrzesiłem kompa, co prawda na windzie angielskiej ale uruchomiony 🙂
Jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłem że nie ma moich danych. Nowy tymczasowy windows sformatował mi partycje i wszystkie moje dane. Zajebiście. Ale udało mi się wgrać mój obraz systemu, czyli mam już swój windows i wszystkie programy włącznie z BMS i DCS. Cała sobota poświęcona tematowi odzysku danych po sformatowaniu partycji. Znalazłem program i poczytałem jak i co ?? Komputer tzn. program mielił całą noc. Dzisiejszy ranek był jeden z piękniejszych w tym roku. Udało mi się odzyskać 99% danych 🙂 A już myślałem że nic z tego nie będzie 🙁
Jaki morał ?????????????
Nie idź na łatwiznę, walcz i próbuj do samego końca. Nie poddawaj się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Grooz i Ali,dziękuję.

.

.

19sierpien2015

.

.

Dzisiaj właśnie się dowiedziałem przy jakiej ulicy w niedługim czasie będę mieszkał 🙂

Nazwa jest bardzo adekwatna do mojej choroby 😉

.

.

.

21sierpien2015

.

.

Chciałbym bardzo podziękować Pani Ilonie Lipińskiej oraz Adamowi Ginalskiemu za zorganizowanie pomocy dla mnie.
Z całego serca bardzo Wam dziękuję.

 

 

ars        ars2

ars3

.

.

23sierpien2015

.

.

sw5

Tak trochę pod air show 🙂 był taki czas gdzie brałem udział w radomskich pokazach a tutaj takie małe party po pokazach. Na zdjęciu Ja z moim kolegą a razem z nami dwóch pilotów z Red Arrows i dwóch z Patrouille de France

sw2

.

.

25sierpien2015

.

.

W związku z zaistniałą sytuacją zaczynam lubić tę oto grupę akrobacyjną 😉

Kto wie o co chodzi to wie o co chodzi hehe

ps1

ps3

.

.

26sierpien2015

.

.

Taki właśnie jest cały nasz rząd i posłowie razem z ministrami pożal się Boże 🙁

Siemoniak odmówił mi pomocy a potem chciał żebym go za to polubił na FB

RENCE opadają 🙁

2015-08-26_104007

.

.

29sierpien2015

.

.

Przedstawiam następnego artystę którego wszyscy już znają ale przedstawiam dlatego żeby napisać jak bardzo tego skur….la nie trawie.
Pamiętam jak na początku choroby polazłem, bo wtedy łaziłem a nie chodziłem. No i polazłem do malborskiego pfronu. Był luty, a pani urzędniczka jego mać powiedziała że już pod koniec stycznia nie ma funduszy. No ku………..wa dla chorych nie ma a dla takiego gnoma są 🙁

Ten trol zabierał niepełnosprawnym pieniądze i tak sobie myślę że to dopiero początek zabierania.

dubieniewicz

.

.

wrzesien2015

.

.

3wrzesien2015

.

.

Śmiem twierdzić że owy symulator oprócz bardzo dużego zaawansowania jest naprawdę świetnym narzędziem rehabilitacji ruchowo umysłowej.
Piszę to na przykładzie nauki tankowania w powietrzu. Na początku trzepało mną jak „żydem po pustym sklepie”. Po kilkunastu próbach ruchy stały się zdecydowanie płynniejsze i spokojne. Każdy powie że trening, trening i jeszcze raz trening ale rehabilitacja właśnie też na tym polega 🙂

Wygląda to tak i uwierzcie że nie jest to wcale takie proste

tanker1

 

Kolejną sprawą są misje na różnych szerokościach geograficznych. Tutaj akurat jesteśmy pomiędzy Egiptem a Izraelem. Kopa w dupę można dostać z nienacka i z każdej strony. Ogarnąć to jest też wielkim wyzwaniem 🙂

synaj

 

Ja z tej misji wróciłem cało natomiast w następnej niestety fotel katapultowy był w użyciu 😉
Zdarza się.

.

.

4wrzesien2015

.

.

Czy imi czy emi ?? Pies trącał jak to się piszę. Wiadomo że chodzi o ciapatych, którzy pędzą do europy po lepsze życie. Tylko że jeszcze niedawno ci właśnie imi-emi krzyczeli u siebie że wszystkich niewiernych będą wybijać. Coś im tam nie poszło a teraz wrzeszczą że są prześladowani. Tacy butni i chętni do rozpiździela w obcym kraju ?? To dlaczego nie złapali za broń w swoim państwie i nie bronią rodzin i ziemi ??? Bohaterzy jego mać. Bierze dziecko na ręce i wrzeszczy że mu źle a jak dostaje wodę i jedzenie to wywala do śmietnika. Zebrać, wsadzić w jeden pociąg i wywieźć do ich kraju z bronią i niech walczą o swoje a nie biorą ludzi na litość bo oni są w tym zajebiście dobrzy. Ja bym nie wierzył w ani jedno ich słowo.

Ciapaty ma dwie zalety, szybko uczy się języka i szybko się asymiluje w nowym miejscu, po czym bardzo szybko wyjawia swoje roszczenia do wyznania i będzie bardzo agresywny do innych którzy się temu sprzeciwiają. To mają we krwi i tego nie zmienimy. Przyjmując ich do siebie musimy mieć świadomość że na tym terenie będzie problem.

Nie mogę patrzeć jak ta tępa dzida opowiada jak to jej rząd będzie się nimi opiekował. Tylu biednych polaków jest potrzebujących, tyle niesprawiedliwości jest wśród polaków, tylu polakom we własnym kraju trzeba pomóc. Przydzielić mieszkania, zapewnić leczenie wielu chorym itd. A ona będzie się opiekować ciapatymi, którzy za dwa lata będą jej kazać wkładać burkę i chodzić w czarnej szmacie na głowie. Wtedy dopiero pomyśli durne babsko co ono narobiło.

Absolutnie nie jestem przeciwny innym nacjom i wyznaniom ale skoro jesteś potrzebujący i nie masz innego wyjścia jak zamieszkać w innym kraju to masz szanować jego kulturę i wyznanie bo inaczej „sory taki mamy klimat i pałą po grzbiecie”. Kibole tylko czekają na takich. Nie ma się co oszukiwać że wśród tylu tysięcy emi-imi jest kilkuset o złych zamiarach i nastawieniu na isis. Ja osobiście nie życzę sobie aby żyć pomiędzy nimi. Historia już wiele razy pokazała co się w takich przypadkach dzieje.
Powtarzam i będę powtarzał – ruski nie odda nam tupolewa a ciapate będą nas terroryzować ichnią religią i nic nie będziemy w stanie zrobić. Powoli będzie to dążyć tylko do konfliktów i powolnego rozlewu krwi, bo Polacy nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. Są pewne granice ale skoro Polak stawia parawan na plaży to tym bardziej będzie walczył o swoje.
Ciapaty bardzo konsekwentnie wprowadza zakazy i je respektuje dlatego też my musimy się nauczyć wprowadzać zakazy ciapatym, bo jak nie to niestety będziemy chodzić z brodami i w burkach a nasze dzieci będą poniewierane przez ciapatych. Chcemy tego ??????????????

burki

 

Ja się pytam na koniec – dlaczego muzułmanie nie uciekają do Kuwejtu, Iranu, Rosji, tylko do Europy ??? Bo tutaj ich nie rozumiemy i łatwiej im będzie nas zniewolić a tam niestety tak łatwo by im nie poszło.
I dlaczego Polska, Słowacja, Węgry, Bułgaria itd. ma przyjmować ciapatych skoro to nie nasze państwa, wojska, to nie nasze bomby były zrzucane na Syrie i inne tereny. Teraz niech sobie biorą ich te państwa które ich bombardowały.
Jest tak wielu Polaków u nas w kraju którzy potrzebują pomocy, leczenia i innego typu zabiegów, że to co robi rząd jest już normalnym skurwysyństwem politycznym a nie brakiem moralności.

 

ciapate

 

                 I tak na koniec tego pseudo mądrego i pseudo politycznego wywodu, to wszystko bierze się stąd że kasa która ma być dana przez unie na ciapatych jest do zachachmęcenia przez nasze władze bo samo polskie społeczeństwo ich nie interesuje i mają nas w dupie. Kasa która przyjdzie z unii będzie nie do ogarnięcia i rozparcelowana między niewielu na wiejskiej i ich współpracowników, więc proszę się nie dziwić że tak płynnie i niewinnie to wszystko się odbywa.

Taki mały przykładzik bo kto jak nie internauci wywleką pewne sprawy ??
Proszę kogo możemy mieć za naszym płotem.

ciapaty2

Jeżeli człowiekowi oferuje się pomoc to należałoby być jakoś wdzięcznym tym bardziej w takiej sytuacji. Te elementy właśnie pokazują co i jak bardzo daleko mają to w dupie. Tak samo postąpią w Polsce. Oni po prostu tacy są i nikt z nas tego nie zmieni. Jak tu przyjadą będzie tak samo. To jest i będzie dla Polski wielki problem.

ciapaty2

 

Im więcej czytam tym bardziej się boję 🙁 Jak rząd nie przejrzy na oczy to będzie problem.

ciapate3

.

.

10wrzesien2015

.

.

Tak na chwilkę odejdę od ciapatych ale tylko pozornie. Otóż to co teraz się dzieje w naszej wirtualnej wojnie dzieje się u nich. I tam się z nimi tłuczemy. Co prawda powinno się to znaleźć w dziale BMS i DCS ale tam za dużo osób nie zagląda. Wygląda to tak :

Samolocik opisany jako Flyshark, przechwytuje F-16 – odpala rakietę AIM-120 i odchodzi po czym rozpoznaje cele na ziemi i wykonuje atak z pocisków Mawerick. Dalsza część filmu to widok z kabiny jaki faktycznie miałem. Jeszcze niedawno miałem problem w dzień żeby odpalić Mawericka. Trening daje efekty.

nocne_niszczenie

 

 

W tej samej misji niestety myśliwy stał się zwierzyną i trzeba było sp……..ć tak szybko jak się da. Na filmie przy czerwonym samolociku jest widoczna moja prędkość w liczbie Mach na zielonym wyświetlaczu jest prędkość w węzłach. Dwa F-16 odpalił do mnie dwie rakiety AIM-120 i jak widać można przed nimi uciec. Trzeba tylko zacząć w odpowiednim momencie bo spóźnienie jednej sekundy lub mała prędkość ucieczki to znaczy katapulta, spadochron i koniec misji.

ucieczka

 

 

No i powrót w całości z misji zawsze cieszy. Czasami awaryjnie, ale zawsze bezpiecznie.

powrot

 

A tutaj możesz zobaczyć wszystko i ewentualnie subskrybować >>> Flyshark29

.

.

12wrzesien2015

.

.

 

 

 

maryska22

Należałoby i trzeba byłoby powiedzieć tak – koncerny farmaceutyczne i wszystkie firmy związane z lekami oraz całe lobby farmaceutyczne takie hasła mają w dupie. Nikt nie zgodzi się odstawić np. ibuprom na poczet marihuany nawet jeżeli udowodnione będzie że maryśka bardziej pomaga i ma mniej skutków ubocznych. Dlaczego ????????
Bo jest to zajebista kasa, zapomnijcie że teraz ktokolwiek w Polsce na takie rzeczy się zgodzi.
Papierosy uzależniają i zabijają ???
Wódka uzależnia i zabija ???
Dopalacze uzależniają i zabijają ??????
I co ???? Zabronili tego ???
To chyba musiałby być przewrót albo rewolucja żeby maryśka była dostępna u nas jako miękka używka i lek.
Podstawą jest to ——- kto ma na tym zarabiać ???? Tu nie są ważni ludzie którym to pomaga, tu jest ważny interes państwa i niektórych podmiotów. Ludzie ogólnie mają sobie radzić a najlepiej umierać bo niedługo nie będzie na emerytury. I zarówno politycy jak i NFZ i całe lecznictwo widzi w chorych tylko kasę.

.

.

pazdziernik_

.

.

28pazdziernik2015

.

.

Żyję 🙂

Dzisiaj mija 26 lat małżeństwa z moją jedyną kobietą którą bardzo kocham 🙂

Cała reszta wkrótce

.

.

listopad2015_

.

.

12listopad2015

.

.

Wszystkich wchodzących na bloga, którzy chcieliby cokolwiek się dowiedzieć chcę bardzo przeprosić za przerwę. Spowodowane jest to złożonymi problemami zdrowotnymi i osobistymi. Już wkrótce postaram się wrócić na stronę i na pewno będzie ciekawie. Zapraszam.

.

.

.

22listopad2015

.

.

Zwracam się z prośbą do wszystkich, którzy korzystając z tej strony i porad tam zamieszczonych ozdrowieli i wyszli z choroby stwardnienia rozsianego.

Pisać proszę na maila [email protected]

 

2015-11-22_171608

.

.

grudzien2015

.

.

7grudzien2015

.

.

Tak przypadkowo wypadło że w dzień lotnictwa 😉 co prawda cywilnego ale zawsze to lotnictwo.
Po długiej przerwie witam ponownie, wróciłem bo już rozwiązało się trochę moich problemów natury rodzinno-domowo-zdrowotnej. Dla tych bardzo zainteresowanych co się działo to w wielkim skrócie musiałem ogarnąć problem mieszkaniowo egzystencjalny hehehe. Doszły do tego problemy zdrowotne w domu i jeszcze parę innych dziwnych spraw i sprawek, no i tak to się skumulowało że człowiek czasami musi bo inaczej się udusi 😉

I jak to mówyli Pawlaki ” i tak z końcem nastał początek „. Jedynej rzeczy której nie zrobiłem a już powinienem to nie zmieniłem opon z letnich na zimowe.

To witam i zapraszam na codzienne narzekanie 🙂

.

.

9grudzien2015

.

.

Jak zwykle jeden dzień spóźnienia 😉 ale co tam…..nic to w porównaniu z niekończącym się teatrem komedii pt. „trybunał itd”
No i właśnie o to o to, czy ktoś z Was zastanowił się choć przez chwilę czy mi lub mnie dotyczy bezpośrednio ten kabaret, po co to wszystko i jak to się przekłada na zwykłego obywatela a już najbardziej zastanawia fakt – kto najbardziej boi się owego trybunału i dlaczego chcą tam wsadzić swoich ?????????
Hmmmmm no właśnie. Kiedyś w PRL-u władza miała na urzędach tylko swoich towarzyszy bo miała większość, to jak to się ma do obecnego stanu i czy nie jest to podobna sytuacja ???????? Narzekali wszyscy na platformę a tu zonk, zamieniliśmy tylko nazwę hehehe.
Teraz armia, kiedyś armia była z partią PZPR ……… buuuuuuu, a teraz ?????????
Teraz armia zaczyna być wciągana w „miesięcznicę”, za chwilę macierewicz wciągnie armie w następne swoje gierki. Czy to nie jest początek PRL bis ???

.

.

10grudzien2015

.

.

Oj oj oj jakiż to dziwny zbieg okoliczności. Podejmując temat dyskryminacji chorego człowieka w taki dzień 🙁

 

No i tak:

Jak powiesz coś „niewłaściwego” na żyda to jesteś antysemitą i nadajesz się na więźnia

Jak powiesz na murzyna „ty murzynie” to jesteś rasistą i pod sąd (chociaż jest to prawda)

Jak powiesz na geja „ty pedale” to ojojojoj – jesteś bandytą i nietolerancyjnym homofobem

A spróbuj coś powiedzieć na chorego na HIV (grupa o nieograniczonych przywilejach medycznych)

itd, itd …………….

Ale jak choremu na SM lub inną przewlekłą chorobę odmawia się leczenia, pracy itd to oczywiście jest normalne i ogólnie przyjęte w kręgach społecznych i politycznych.

Ogólnie wszyscy o tym wiedzą i nic z tym się nie da zrobić, można tylko złorzeczyć a wystarczy wpisać w wyszukiwarkę to :

dyskryminacja

Mam dosyć i ogólnie w dupie tę poprawność polityczno-społeczną.

Walczę już kilka lat z tą głupizną urzędniczą i jakbym napisał co o tym myślę to natychmiast by mnie zamknęli jak ostatniego najgorszego bandytę.

Oszczędzę im tej fotygi.

.

.

14grudzien2015

.

.

Słowo „boże” po niedzieli i po marszach. Dodając marszach bezsensownych.
Znowu napiszę coś niepopularnego ale ja się pytam po co wrzeszczycie na ulicach ?????????

Jeżeli do tej pory społeczeństwo narzekało na PO że kradnie, pozwala na grabierze komornicze, wyprzedaje majątek narodowy, pozwala na sprzedaż ziemi, zajebało miliardy z OFE, okrada emerytów, robi machlojki w urzędach, ma za nic obywatela, jest ogólny rozpiździel w polityce i hamskie zachowania posłów, do tej pory trybunał robi co chce a ludzie nie mają zielonego pojęcia o trybunale i co robi, to czy teraz nagle wszyscy zrozumieli o co chodzi w polityce i trybunale ?????????

Tzn że co ??? Że te przekręty które do tej pory były, ludziom się podobają i chcą aby dalej tak było ???
W związku z tym wymachują flagami i wrzeszczą że chcą demokracji ??????
A do tej pory jej nie było ????????
Zabraliśmy władze jednej bandzie a druga tę władzę przejęła i nic nie jesteśmy w stanie zrobić oprócz tego że tylko patrzeć i obserwować co z nami robią. PiS wybrało tylko 1/3 Polaków a wmawiają że była to wola narodu, hahaha. No cóż teraz przyszło nam mieć nadzieję że będzie lepiej i sprawiedliwiej dla nas. I nie ma co się denerwować tylko poczekać na efekty i dopiero po efektach pójść i skopać dupe jak będzie źle.

Trzeba mieć tylko nadzieję że nie będzie gorzej. Bo ja mam w dupie kto będzie mną rządził, ja chcę w Polsce prawa które porządnych obywateli nie będzie szarpać, żeby jakiś łachudra komorniczy odpowiadał za swoje bezprawne czyny, żeby urzędnik odpowiadał za swoje czyny, można by tak wyliczać i wyliczać – wiadomo o co chodzi. Fakt że nigdy nie będzie idealnie i nigdy wszyscy nie będą zadowoleni (tak jest tylko w Kuwejcie) ale skurwysyństwo polityczno-prawne jest do ogarnięcia. Wystarczy przykładnie ukarać kilku cwaniaków politycznych i kołtuniarzy urzędniczych i porządek będzie jak talala.

Teraz mamy PiS, za 4 lata pewnie będzie jakiś inny kundel krzyżówka typu SLD, Nowoczesna, PO i PSL i też będziecie wyłazić na ulice i wrzeszczeć ??????

Pewnie tak 🙁 bo taki jest Polaka znak. cdn…………

Lepiej bym tego nie ujął

2015-12-14_155151

.

.

22grudzien2015

.

.

Wszystkim czytającym, patrzącym, znajomym i obserwującym, nieznajomym, podglądającym, zdziwionym i nie zdziwionym.
Dla tych dobrych i tych złych, dla sortu dobrego, złego, gorszego i lepszego:
Życzę Wam z całego serca

Spokojnych i wesołych

zyczenia2015

.

.

25grudzien2015

.

.

Świąteczne nudy 😉

Mi podoba się zajebiście ( a sporo musiałem się pomęczyć )

 

soloandrzej

.

.

29grudzien2015

.

.

Tak na koniec roku

Siemoniak utwierdził mnie w przekonaniu że jest zrobiony miękkim „h……..m”
Tak jak myślałem – to jest męska nimfomanka. Odwraca się w tę stronę aby kto chce to go „puknie”.
Hipokryta i cwaniak polityczny.
Zachował się Pan w stosunku do mnie jak palant i niestety nic się przez resztę lat nie zmieniło.

A na koniec chętnie bym byłemu ministerkowi rzucił koło ratunkowe ——— betonowe.

 

Do siego roku

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

                                       Zapraszam też na www.flyshark.republika.pl/Blog/Blog.htm  

.

One Response to Dziennik codziennik 2015

Dodaj komentarz