<<< DH >>>

.

Zacznijmy od ostrzeżenia

Zapisz, zapamiętaj, ostrzegaj innych – podpisując umowę z tym panem i tymi spółkami masz 100% pewności że wpadniesz w kłopoty finansowe.

https://rejestr.io/krs/723366/domy-hybrydowe-polnoc-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia

Jeżeli masz wątpliwości to zobacz to >>

https://vod.tvp.pl/video/alarm,26112018,39810859?fbclid=IwAR1Qf-XmTpAHAHoSrQZn8vABEh-8auVSDuoL7w-s2jP8odEZmaosuzgKGhI

To jest dopiero początek całego sprytnego procederu firmy Domy Hybrydowe i pochodne tej nazwy. Centralnym elementem są tu dwa nazwiska >> Demków i Kazojć.

Kazojć ma już postawione zarzuty a Demków się miga. Mam udokumentowane wszystkie rozmowy telefoniczne i mail z tymi osobami jak również z firmą DH.

Uważajcie bo na profilu FB Domy Hybrydowe pojawiły się nowe informacje i szukają następnych jeleni do oskubania. Demków znowu przedstawia piękną wizję, problem w tym że od 3 lat nic nie skończył.

Niby budował ale podwykonawcom nie płacił, za to Ty musisz zapłacić fakturę wystawioną przez DH, problem kolejny to taki że podwykonawca zaczyna Cię gnębić o zapłatę bo od DH nie dostał pieniędzy. I problemy finansowe zaczynają się piętrzyć a Demków dobrze się bawi.

Inkasuje zajebiste zaliczki, coś zaczyna a potem wodzi za nos i wmawia że są problemy i nic nie można zrobić bo jest na prawie. Dlatego potrzebny jest pozew zbiorowy i profilaktyka ostrzegania przed tym oszustem.

Umowy są tak skonstruowane że po podpisaniu umowy znajdujesz się w głębokiej czarnej dupie a z pieniędzmi możesz się pożegnać a teraz to bagatelka około 300 000 zł.

Stać cię ????????

Lepiej trzymaj się z daleka bo stracisz kupe kasy.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Comments are closed.