.

że to nie jest żadna firma budowlana, to pośrednik który Cię oskubie zgodnie z „prawem”. I nie odzyskasz swoich pieniędzy.

.

.

.

.

Zacznijmy od ostrzeżenia

Zapisz, zapamiętaj, ostrzegaj innych – podpisując umowę z tym panem i tymi spółkami masz 100% pewności że wpadniesz w kłopoty finansowe.

.

.

Zobaczcie sami jakie to inwestycyjne gnioty, dziesiątki spółek na jednego człowieka bez żadnego kapitału inwestycyjnego. Tylko po to żeby brać kasę w zaliczkach i lawirować między spółkami. W czasie niby budowania lub wykonywania inwestycji każą sobie płacić faktury za każym razem na inne konta.
.

Uważajcie i nie podpisujcie żadnych umów.
.

.

.

.

Jeżeli masz wątpliwości to zobacz to >>

To jest dopiero początek całego sprytnego procederu firmy Domy Hybrydowe i pochodne tej nazwy. Centralnym elementem są tu dwa nazwiska >> Demków i Kazojć.

Kazojć bryluje w PC Interiors „Perfect Construction” a Demków się miga. Mam udokumentowane wszystkie rozmowy telefoniczne i mail z tymi osobami jak również z firmą DH.

Zobaczcie opinie o PC. ALARM o tej firmie opowiada a jest to część DH

.

Uważajcie bo na profilu FB Domy Hybrydowe pojawiły się nowe informacje i szukają następnych jeleni do oskubania. Demków znowu przedstawia piękną wizję, problem w tym że od 3 lat nic nie skończył a łże i opowiada ludziom że wiele wybudował tylko z innym sponsorem i się tym nie chwali. Jedno wielkie kłamstwo.

Niby budował ale podwykonawcom nie płacił, za to Ty musisz zapłacić fakturę wystawioną przez DH, problem kolejny to taki że podwykonawca zaczyna Cię gnębić o zapłatę bo od DH nie dostał pieniędzy. I problemy finansowe zaczynają się piętrzyć a Demków dobrze się bawi.

Inkasuje zajebiste zaliczki, coś zaczyna a potem wodzi za nos i wmawia że są problemy i nic nie można zrobić bo jest na prawie. Dlatego potrzebny jest pozew zbiorowy i profilaktyka ostrzegania przed tym oszustem.

Umowy są tak skonstruowane że po podpisaniu umowy znajdujesz się w głębokiej czarnej dupie a z pieniędzmi możesz się pożegnać a teraz to bagatelka około 300 000 zł.

Jedna ze sztandarowych pułapek tej firmy to „dom pokazowy” i w związku z tym zniżki które dostaniecie. To blef i kłamstwo.

Umowę mają tak zawile skonstruowaną że bez swojego prawnika nawet nie myśl aby ją podpisać.

.

.

Na swoich stronach internetowych pousuwali już wszystkie nazwiska i telefony, zostawili tylko adresy mailowe.

Firma posiada dwie strony internetowe.

1.

2.

.

Proponuje spokojnie przeanalizować te strony, pod żadnym adresem nie odbierają korespondencji od prawników ani sądowych.

Na stronie nr 1 jest jeszcze telefon do Rokosza, na nr 2 już go nie ma. Nota bene Rokosz występuje na filmie w programie ALARM powyżej (łysy gość który ucieka z biura)

Na obydwu stronach chwalą się partnerami, otóż tacy jak STIEBEL ELTRON, SOMFY, SOKÓŁKA, EKORYNIEC i wieloma podwykonawcami, nie współpracuje, można to sprawdzić kontaktując się z tymi firmami i zapytać o współpracę z DH. Im na północy Polski już nikt nie chce sprzedawać elementów budowlanych jak również usług bo DH nie płaci. Nie płaci sprzedawcom jak i podwykonawcom. Budowy się wydłużały a oni czyli prezes opowiadał tylko ludziom jakie to są problemy w Polsce na rynku budowlanym i stąd są takie przerwy. A prawda jest taka że jak udało im się podpisać jakąś umowę to za chwilę ten ktoś (sprzedawca lub wykonawca) zrywał jak dowiedział się kim oni są i co robią. Mięli już kilku kierowników budów i wszyscy rezygnowali bo im nie płacili za pracę.

.

Na ich profilu na FB pokazane są zaczęte budowy których nigdy nie skończyli trzeba się tylko cofnąć do 2017 i 2018 roku. Wszyscy właściciele tych budów skierowali sprawy do sądu. Z większością mam kontakt.

Ponieważ ja jestem przez DH zablokowany a dowiedziałem się od innych że znowu zaczyna się naciąganie klientów pod przykrywką nowych technologii, musiałem założyć nowe dzikie konto i to co zobaczyłem i przeczytałem to mi ręce opadły. Ludzie nie dajcie się nabrać !!!!!!!!!!!!!!!!.

.

No i na koniec, oni nigdy nic nie skończyli. Umowę podpisują na wykonanie w ciągu 6 miesięcy a po dwóch latach zero kontaktu i blokada na forach.

.

.

Lepiej trzymaj się z daleka bo stracisz kupe kasy.

Chcesz zobaczyć ich umowę ??? Napisz na [email protected] to podeślę.

.

.

.

.

Dodaj komentarz